1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zdobyć nowe stroje w Tekken 6 ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez JaZz, Styczeń 25, 2011.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak wyżej. Trzeba kupić gdzieś w marketplace czy co?

Edit:
    Chodzi mi o to, że w grze każda postać ma dwa standardowe. Grając na live zauważyłem, że prawie każdy mój przeciwnik nie miał standardu tylko jakieś super, hiper, mega, fajne wdzianko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Bo w grze można sobie samemu robić własne stroje i są one zapisane jako te 2 standardowe (czyli każdy możesz edytować w dowolny sposób) Nie ma gotowych presetów. każdą część Ubranka da się Zmienić. To jest bodajże w sekcji Customize.

4. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a stroje mozna zdobywac podajże w karierze ( nie pamiętam nazwy ) ale jest taki tryb kariery gdzie idziesz gosciem i rozwalasz róznych gosci ,robotów itp. , (nie chodzi mi o player vs pc ) ,. tylko kariere w której idziesz do wyznaczonego punktu . chyba się nazywa ta kariera STORY , ale nie jestem pewien no ;p ja tam na mortala czekam tekken taki sobie ;P gralem w niego najwięcej jak byłem mały teraz to nie chce mi się w niego pykać .

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie w Story mode czy tam Scenario Campaign odblokowuje się nowe stroje i zdobywa pieniądze za które można kupować stroje

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Dzięki już ogarnąłem. Co do "...tekken taki sobie..." to do nie dawna też byłem tego zdania. Ostatnio podłączyłem sie do xlive i troche potrenowałem (roskminiłem kilka kombosów i technik w practice) to radość z przed wielu lat powróciła :) i do tego teraz jest live bo kiedyś nie mogłem znaleść godnego przeciwnika. hehe
    Sory za skromność :)

Wczytywanie...

Poleć forum