1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak zdobyc obraz gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slask1947, Luty 6, 2012.

1. slask1947

slask1947 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zostały mi gry z konsoli która była przerobiona xtreme nie wiem jakim a teraz kupiłem konsole z przeróbką lt 2.0 i niektóre gry nie działają np. batlefield 2 czytałem cos ze trzeba obraz gry przepuscic przez abgx360 ale za cholere nie wiem jak ten obraz gry wyciągnąć z tej gry włożyłem do kompa a widac tylko jakies pliki . Którym programem to można zrobić i czy trzeba przepuszczać tą gre przez abgx360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Imgburn
    Wkładasz płytę i wybierasz create image file from disc

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. slask1947

slask1947 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak zgrac obraz gry

wyciągnełem przez clone i teraz włożyłem iso do abgx360 i co teraz wystarczy nagrać czy coś jeszcze?

Wczytywanie...

Poleć forum