1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zdobys kase??? ;/

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez senor, Styczeń 18, 2009.

1. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    otoz mam 430tys, przeszedlem gre i chcialbym dobic do 500tys, mozna jakos zarobic ta kase?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zoraj

Zoraj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prace dorywcze dla Brucie'ego, LJ'a, misje policyjne, Autoeroticar z internetu itd. Ogólnie poprzeglądaj internet tam jest dużo możliwości zdobycia kasy.

4. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak ty chcesz niby zdobyć kase przez neta w gta jesynie możesz wydać troche kasy na necie.
    mój sposób to odblokowanie zawożenia samochodów dla steviego (kolega Bruci'ego) i jak ukończysz te 30 wozów to wtedy możesz sprzedawać mu dowolny wóz jaki tylko znajdziesz!! najwięcej dostaniesz za sprzedasz Turismo sam sprawdzałem 10500$ najłatwiej znajdziesz go obok apartamentu w 2 mieście w salonie Grotti potem zawieźiesz go do kryjówki w 1 mieście i tam powinno pojawićsie ich więcej (metoda dublingu samochodów)
    [YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AFRgfAh6dTo&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AFRgfAh6dTo&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]

zrób dokładnie tak tylko ze Turismo potem sprzedawaj je
    JA W TEN SPOSÓB ZAROBIŁEM 1300000$

5. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystko ok tylko za bardzo nie ma na co tą kasy wydawać ;/

6. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    ja zanim zrobiłem 100% w gta4 to zostało mi dosłownie 98$, na coś sie tam wydało ale przeważnie bronie

7. Owocowy

Owocowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Xbox Live
    Moim najlepszym sposobem w GTA na kasę to zwijać fury które dostaje w e-mailach od Bruca i w handel hehe pzodrawiam

8. Ponker

Ponker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ubijaj ludzi az kasa wyleci:)

9. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Jak te samochody od Bruciego się sprzedaje? Komu?

10. EnZ00

EnZ00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytów
    maila ci wysyla i idziesz do kawiarenki czytasz maile i potem ci navi pokazuje gdzie auto jest i do ktorej kryjówki. pozdr

11. Samochody dla Steviego i dla Bruciego to chyba najbardziej dochodowe zajęcie. Nie pamiętam już ale chyba można było dostać kasę za wykonywanie misji zabójcy (te misje przy budce telefonicznej).

12. da27

da27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jeżów
    trzeba zabijać ludzi. jak zabijesz kolesia to obok niego jest kasa tak na zielono. tylko uważaj jak dziwki zabijasz bo czesto jest alfons. no i jak wykonujesz misje.
    PODZIĘKUJ..!!

13. MalinaIV

MalinaIV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ale gdzie mam sprzedac te samochody nie wiem jak zrobilem wszstko z e-mail i co dalej?

Wczytywanie...

Poleć forum