1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zgrac GoW i w czym przerobic?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez buli889, Kwiecień 19, 2014.

1. buli889

buli889 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Moze nie zostane zhejtowany odrazu, wiec zaryzukuje. Swiezy jestem odnosnie konsol przerabianych stad moje pytanie.

Sciagnalem gre GoW jest ona w ISO, czy mam po prostu przerobic ją w 360mpGui i zgrac na dysk czy jak ? Bo z przerobki 360mpgui powstal mi nowy folder WarGame i w nim foldery z grą.
    Albo nie moge znalezc albo nie ma wtych folderach folderu Content jak np w Gta V. Dlatego nie moge ogarnac jak to zgrac
    Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz ;)

PS xbox 360 ma RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
  5. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W dziale RGH masz wszystko napisane. W skrócie konwertujesz ISO do formatu GOD albo XEX, odpowiednio iso2god i exiso. Następnie wypakowany obraz przerzucasz na dysk konsoli (lub pendrive) i grasz.

Wczytywanie...

Poleć forum