1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zgrać grę z płyty na Xbox 360 do komputera?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz002000, Lipiec 27, 2011.

1. Mateusz002000

Mateusz002000 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zachodniopmorskie
    Chodzi mi o to, że wkładam płytę z orginalnym AC 2 do komputera i chcę ją zgrać na dysk. Wtedy pliki zajmują razem 181mb. To trochę za mało. Kiedyś zgrywałem ABGX 360 ale zapomniałem jak to się robi.
    Mam przeróbkę iXtreme 1.91
    Napisze mi ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie zgrasz w ten sposób oryginalnej gry bo jest zabezpieczona. Musisz mieć napęd od X360 z specjalnym softem (0800).
    Albo nagrywarkę Samsunga ale to tylko te modele obsługują soft kreon:
    SH-D162C (IDE) / *TS-H352C (IDE)
    SH-D163A (SATA) / *TS-H353A (SATA)
    SH-D162D (IDE) / *TS-H352D (IDE)
    SH-D163B (SATA) / *TS-H353B (SATA)

Wczytywanie...

Poleć forum