1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zgrać pliki z dysku 60gb na dysk 250gb?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mati3410, Sierpień 9, 2011.

1. mati3410

mati3410 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!

Dzisiaj zakupiłem sobie dysk 250GB gdyż mój stary 60GB mi nie starczał. Dokupiłem do tego także kabel Hard drive Transfer Cable i myślałem że po prostu podepnę do komputera i będę mógł zrzucić na komputer wszystkie pliki i podłącze drugi dysk i na niego wrzucę, niestety tak nie jest. I tu moje pytanie brzmi jak mam to zrobić aby zgrać ze starego dysku wszystkie zapisy gier, pełne wersje gier zakupione na XBL i dlc, profile gracza? Może potrzebuję do tego jakiegoś programu, jeżeli tak to proszę o podanie nazwy jego lub linku.

Prosiłbym o trochę dokładniejszą instrukcję gdyż jestem w tych sprawach (jakby powiedział to Pudzian) żółtodziobem :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Wystarczy program USBXTAFGUI po włączeniu klikasz File następnie open first USB drive i już masz dostęp do całej zawartości dysku, oczywiście trzeba go najpierw podłączyć :p Przy kopiowaniu musisz uzbroić się w cierpliwość bo to trochę trwa.

...albo podłącz dysk z zawartością do kompa zaznacz opcjach folderów :"pokaż ukryte pliki i foldery następnie wejdź na dysk pojawi ci sie tam folder xbox360 skopiuj go na kompa, podłącz nowy (uprzednio sformatowany dysk pod xboxem) i skopiuj ten folder z powrotem będziesz miał wszystko to co na starym dysku.

4. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj, czy można zgrać pliki z mojego dysku 60gb na nowy dysk 120gb za pomocą pendrive czy potrzebny będzie ten specjalny kabel?

5. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    d

O ile sie nie myle to jesli zgrasz pliki z dysku na pena i potniej przerzucisz na dysk 120 gb to nie bedzie problemu..Ale niech jeszcze ktos sie wypowie..

6. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Oczywiście że można ja tak robiłem i wszystko mi działało małe pliki to nie problem gorzej z grami zakupionymi na live i DLC konsola wykrywa max 16 giga ewentualnie kopiować na kilka razy albo zgrać same profile z save a reszte pobrać jeszcze raz z sieci.

Wczytywanie...

Poleć forum