1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zgrać z pirackiej płyty grę na RGH.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Domeroo231, Sierpień 9, 2014.

1. Domeroo231

Domeroo231 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    . Kupiłem ostatnio na giełdzie 2 gry. I koleś powiedział mi że da sie je zgrać na RGH. Ale niestety się nie da lub ja nie wiem jak to zrobić. Gier tych nie mogę pobrać ponieważ mam problemy z łączem i co jakiś czas się rozłącza i przerywa pobieranie. I jeśli by sie nie dało mam kolejne pytanie: Czy mając już RGH na Xbox 360 E (Stingray) można samemu zrobić LT?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Musiałbyś zmienić elektronike w napedzie (ok. 150zl).mozesz tez z płyty zrobic obraz iso i dalej działać według poradników na forum.

4. Domeroo231

Domeroo231 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie próbowałem zrobic to iso ale po wlozeniu plyty do napedu komputera wykrywa on ze na plycie jest tylko 14mb danych. A w necie nie moglem nic na ten temat znalezc. Mozeszi powiedziec jak to zrobic?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zrób obraz .ISO w imgburn lub clone CD na kompie.

Następnie pod RGH w iso2god - ISO do GOD ,lub w eXiso - ISO do XEX ..

Mając już obraz . iso na pc kieruj się tym tutem:

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/

Wczytywanie...

Poleć forum