1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zmienić domyślną pamięć 4GB na pendrive 32GB?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez macko1985, Lipiec 7, 2015.

1. macko1985

macko1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieję, że pytam w dobrym miejscu :)

Otóż jakiś czas temu kupiłem X360 z pamięcią 4GB, podpiąłem do niego pendrive 32GB i 16GB i to na nich ściągam gry i instaluję je z płyty. Wszystko było OK do wczoraj, kiedy to kupiłem "Fable Trilogy". Cały pakiet waży prawie 17GB. Myślałem, że wsadzę to na pendrive 32GB, ale niestety, nie ma tak łatwo. Otóż ten pakiet posiada program instalacyjny, który pobiera wszystkie 3 gry. Niby nic, ale domyślnym urządzeniem masowym jest właśnie pamięć 4GB i wyskakuje brak miejsca. Można to jakoś zmienić? Po pierwszym pobraniu gry mają być normalnie dostępne pojedynczo w mojej bibliotece gier, ale dopiero po pierwszym pobraniu. Niby pisze, że można każą grę pobrać osobno, ale nie wiem jak to zrobić, bo nie ma opcji odhaczania/zaznaczania poszczególnej części.

Do tej pory zaciągnąłem jedną grę ważącą więcej niż 4GB (Gears of War) w ten sposób, że zaciągnąłem najpierw demo, potem puściłem Gyrosy i gdy były one w kolejce oczekiwania, zmieniłem miejsce zapisu na pendrive. Myślałem, że tutaj tez tak da radę, ale niestety. Gdyby konsola widziała te 32GB jako domyślną pamięć i to na niej z marszu zapisywała grę było by OK. Lub gdyby można było te gry dodać do kolejki ściągania :-/

Będę wdzięczny za pomoc i sugestie :)

Ostatnia edycja: Lipiec 7, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dysk twardy kup. Tej pamięci nie wymienisz...

Wczytywanie...

Poleć forum