1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak zmienić język konsoli/xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eXe909, Maj 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. eXe909

eXe909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze <3
    Witam!

Mam taki problem. Założyłem dawno temu konto windows live aby grać w gta 4 pc. Tam należało mieć region angielski i tak samo język. I miałem konto angielskie. Teraz po zakupie konsoli mam ją angielsko polską. Część po polsku a część po angielsku. Ogólnie mi to nie przeszkadzało bo znam ten język bardzo dobrze ale była taka promocja jak darmowy weekend z xbox live gold. Po podłączeniu do wi fi wszystko ładnie pisało (wylogowany) ale gdy się zalogowałem nie było już tego na ekranie startowym. Sprawdziłem czy działa na oryginalnym dj hero lecz nie działało. (Mojemu tacie który ma konto założone na konsoli normalnie działa.

Więc tu moje pytanie: gdzie mogę zmienić język/region swojego konta xbox live aby mieć w pełni po polsku? (Nowe konto nie wchodzi w gre bo za dużo osiągnięć)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Musisz zrobic migracje konta na pl. Ms udostępnił taka opcje raz na chyba 3 miesiące. Poszukaj na xbox.com

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Zaloguj sie na Xbox.com i wejdź w "My Account". Następnie:

Wczytywanie...
Status Tematu: