1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak zmienić odświeżanie na monitorze ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Qazimodo, Lipiec 19, 2009.

1. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak zmienić odświeżanie na monitorze ??? mam Xboxa 360 podłaczonego do monitora komputerowego CRT i cały czas jest 60Hz i obraz migota i oczy bolą - jak to zmienić na np.100Hz ??? żebym miał jak w komputerze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Skoro masz 60 i miga to chyba oznaka ze za duzo .

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A masz dobrze zrobione ustawienia w konsoli zrobione??? Też mam monitor i mam poustawiane w opcjach w X360 i nie musze odświeżać moge grać i grać bez odświerzania... Poustawiaj dobrze w opcjach...

5. Qazimodo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ale gdzie się to odświeżanie ustawia ,bo nie mogę znaleźć w opcjach ?

chodzi mi o ustawienie odświeżania wyświetlanego obrazu przez xboxa na monitor tak jak to się ustawia w komputerze właściwości karty graficznej - jak miga obraz to za małe ma odświerzanie i mój monitor wykrywa że to jest 60Hz ,w komputerze mam ustawione na 100Hz i obraz nie meczy wzroku

6. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W ustawieniach nie znajdziesz odświeżania... Poustawiaj tak żeby konsola dopasowana była do monitora bo x360 wykrywa kabel pod monitor sam ale reszte musisz poustawiać...

7. Qazimodo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    stary no dzieki za dobre checi ale o czym ty piszesz ? mam kabel do monitora i w konsoli w ustawieniach moge zmieniać rozdzielczości wyświetlanego obrazu na monitorze ,ale odświeżanie ciągle jest 60Hz ! i wypala mi gały po prostu :(

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    to zmien w pc i po problemie

btw-ty jako tako nie mozesz zmienic hz ekranu,on sam dobiera taka czest. odsw. jaka mu grafa wysyla(wlasnie to co mowiles ustawienia monitora)

w x360 ustawiasz 60 to monitor nie dziala na 100 tylko na 60

9. Qazimodo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak ustawić w xboxie na 100 Hz ??? żebym na monitorze miał 100Hz ???

10. Maraspol

Maraspol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żnin
    w xboxie tego nie ustawisz...musisz ustawic to w opcjach monitora w windowsie...

11. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    czy niektórzy z was w ogóle wiedzą co piszą? chyba tylko miedzian powiedział coś mądrego z tym monitorem... no i piri też w sumie.

do tematu: nie zmienisz tego - xbox nadaje gry w 60Hz zazwyczaj (lub 50Hz) i tak już będzie z tym twoim crt bo on się dostosowuje. Nie będzie wyświetlał w 100Hz obrazu 60Hz, heh... Szarpnij się na mały tv czy coś jak ci przeszkadza.

Wczytywanie...

Poleć forum