1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zmienić w gamerTagu by był dobry rejon i jeszcze jedno pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez elvin101, Grudzień 11, 2008.

1. elvin101

elvin101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Okej to opowiem wam tak na początek zrobiłem sobie konto na komputerze na xbox.com. No i mam problem bo mam że jestem z Wielkiej Brytani jak zrobić żeby być z Polski.

A tak po za tym dosaje Xboxa 360 18 grudnia z przerobką. Mój kolega mówi że bede musiał drugi raz konto zrobić żeby działał na necie bo mówi że starego konta zrobionego przez komuter nie uruchomie czy to prawda?

P.S.
    Mam jeszcze jedno pytanie jeżeli na orginalnej grze bede grał na przerobionym X-ksie czy bede mogl miec bana.

Mój GammerTag: elvin101

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vookash

Vookash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Bana się dostaje za samą przeróbkę. Nieważne czy grasz na oryginałach czy na kopiach. Nie graj w gry przed ich oficjalną premierą a będzie dobrze.

Konto będzie działało ale nie będziesz miał darmowego golda na 30 dni.

Co do dobrego regionu to nie wiem. Ja mam konto na USA a pisze że jestem z PL. Na Polskę się zarejestrować nie da bo w naszym pięknym kraju nie ma wsparcia dla LIVE.

4. elvin101

elvin101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    a jak zrobić żeby usunąć konto

5. Vookash

Vookash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Uuuuu nie wiem czy się w ogóle da. Najwyżej zostaw je. Nic się nie stanie. Tylko gdy będziesz robił nowe to koniczne będzie podanie nowego Emaila.

Wczytywanie...

Poleć forum