1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Zostać włascicielem save. xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mangekuy, Listopad 6, 2011.

1. Mangekuy

Mangekuy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż mój problem jest taki (a dokładnie mojego brata) Kiedyś sformatowałem dysk twardy z jego profilem (profil znajdował się na twardzielu) teraz on nie może odzyskać tag gracza bo zapomniał email i hasło, chcemy grać w cod mw 2 w tym że on chce grać na starych save które są zapisane na karcie pamięci (mam savey ale nie ma właściciela tych saveów) Co zrobić by inne konto korzystało lub zostało właścicielem save cod mw 2? Od razu mówie że jest taki komunikat że kiedyś skopiuje "zapisany stan gry" (save) to zostanę jego właścicielem (a przypominam że właściciel jest nie znany) gdy chcę skopiować lub przenieść wychodzi komunikat " Nie można przenieść między kontami" czy coś w tym stylu. Proszę o pomoc... Jak korzystać z starego save (zapisanego stanu gry)???

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Trzeba zgrać profil i save'y na pendrive'a. Na kompa trzeba ściągnąć program Modio i w nim przypisać ID profilu do ID save'a.

Wczytywanie...

Poleć forum