1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zrobić sobie gametarg na forum?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rtv2500, Sierpień 10, 2009.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Mam takie pytanko jak zrobić sobie gametarg na forum czyli jak napiszemy posta to zawsze jest w lewym rogu na dole screen z naszych osiągnięć. Nie potrafie tego zrobić... Dzięki za pomoc :)

Edit
    Już wiem, że trzeba wejść na stronkę mygamercard.net wpisać nick, język, tylko jak wstawić to na forum, gdy kopiuje adres URL to wyskakuje wiadomość You did not enter the correct format for the Xbox Live Gamertag field. Please read the field description for the expected format. O co w tym chodzi? Proszę o pomoc.. THX :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Panel użytkownika -> Edytuj swój profil -> Podaj swój Xbox Live Gamertag (na samym dole)

4. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Panel użytkownika -> Edytuj swój profil -> Podaj swój Xbox Live Gamertag (np. Bis PL) i zapisujesz

ach ja wolny .

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jesli chcesz na mygamercard to po wygenerowaniu linka wybierasz : forums(image) a następnie kopiujesz url: BBCode (Use this for forums):
    A jeli chodzi o ten błąd to nie mam pojęcia. GT wpisujesz normalnie. Może gdzieś masz duże litery.

6. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już sobie poradziłem, mam jeszcze pytanie za ile zaktualizuje się gametarg na forum? Przed chwilą podłączyłem się do live i na xbox.com mam 8,290 gs a na forum mam dalej 6965.

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Na forum często rzadziej w rankingu forumowym (chyba co 24h) ale to co masz przy postach to co kilka godzin. Widzę że już masz ponad 8k.

8. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    A ja mam pytanie czemu odkąd zrobiłem gametaga zamiast gier w które grałem pokzuje privaticy settings enabled.

9. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Bo tak ustawiłeś w ustawieniach prywatnych.

Wczytywanie...

Poleć forum