1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak zrobic update dashbordu bez neta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez waski88, Listopad 1, 2008.

1. waski88

waski88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam problem nie wiem jak zrobic update dasha podkreslam ze nie mam neta w x360 wgralem caly folder z dashem na czytnik kart pod USB i gdy chce zrobic UP'a to sie zaczynaja schody jak to zrobic prosilbym o podanie krok po kroku

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Jak zrobic update dashbordu bez neta

Jaki to jest czytnik kart ?? Nie możesz wrzucić na zwykłego pendrive lub nagrać na CD.

Tak ma wyglądać struktura nagranego dasha na nośnik: "Pendrive lub CD\$SystemUpdate\su20076000_00000000"

Tu masz filmik z instalacją:
    http://pl.youtube.com/watch?v=DAbqAJ78LJc

4. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

chciałem zapytać czy jest szansa zagrania w sieci po wgraniu nowego dashbordu na kopiach zapasowych?
    i czy coś po za oprawą wizualną poprawia ten update?

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Jeśli wgrasz nowego dasha to do 19 listopada będziesz miał blokadę na LIVE. Po więcej info zapraszam do tego tematu: http://x360iso.org/index.php?topic=7239.0;topicseen

Wczytywanie...

Poleć forum