Poradnik Jak zrobić, żeby gry XGD3 działały po "cichej aktualce"

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
***JEŻELI KTOŚ AKTUALIZOWAŁ DASHA NA 14699 I NIE DZIAŁAJĄ MU GRY, WYSTARCZY POWTÓRZYĆ CZYNNOŚCI (testowałem na grach nagranych iHASem, nie wiem jak sprawa wygląda ze zwykłą nagrywarką)***

Oczywiście do kiedy sprawa się nie wyjaśni pozostaje TYLKO GRA OFFLINE

Na początku wyczyścić cache w każdej pamięci którą mamy podłączoną do Xboxa.
How to Clear Xbox 360 System Cache | Xbox Support - Xbox.com - Xbox.com


1. Pobrać 360 revolution
http://www.isocdn.com/pspiso/360Revolution.rar // Zamiast 360 Revolution polecam Horizon. Jest łatwiejszy w obsludze i nie sprawia problemów w przeciwieństwie do innych programów. Horizon - CNET Download.com



2. Podpiąć pendrive (FAT32) do konsoli i skonfigurować



3. Pobrać najstarszy dostępny Title Update do gry w którą chcemy grać.
XBOX 360 Update Center

(Tutaj jak sprawdzić media ID, żeby dobrać odpowiedni patch(TU) do naszej gry(tylko .iso)... THX 2 bakahk)
XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360



4. Podpiąć pendrive do komputera i odpalić 360 revolution

5.
a) zarejestrować się
b) zalogować się



6. Kliknąć USB Explorer, kliknąć file - open



7. Otworzyć folder Cache, kliknąć na drugi folder Cache



8. Prawym kliknąć Inject New File i wybrać Title Update które pobraliśmy wcześniej.



9. File close, podpinamy pendrive do Xboxa, odpalamy konsolę, gramy.

Jeśli poradnik okazał się przydatny daj "przydatne" :)
 

korba6

Świeżak
Świeżak
Coś od siebie:
- jeśli nie działa Wam 360revolution (u mnie na win7 x86 za nic nie chciało ruszyć) to tak samo spisze się USBXTAFGUI.
- ja u siebie nie czyściłem cache:)
- mimo sceptycznego podejścia jestem wniebowzięty bo skyrim od DOG29 mi ruszył (jeszcze dziś rano byłem podpięty do liva i ściągnąłem cichą aktualkę bo żadna xdg3 nie działała)
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
a jak myślicie? można to powtarzać? Przykładowo zrobię tak jak pisze w poradniku, pogram w coś offline, później zachce mi się pograć w coś online( przykładowo fifa12) i później jeszcze raz to samo według poradnika?
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
a jak myślicie? można to powtarzać? Przykładowo zrobię tak jak pisze w poradniku, pogram w coś offline, później zachce mi się pograć w coś online( przykładowo fifa12) i później jeszcze raz to samo według poradnika?
Wiesz co to znaczy, aby zostać OFFLINE póki się sytuacja nie wyjaśni? Głupi jesteś czy udajesz? Jeśli to pierwsze to rób co chcesz, ale nie przychodź tu później i nie płacz, że dostałeś bana!
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
kurde nie widze na liscie update do Raymana Orginis, co mam w takim razie zrobić ?
 

kubotka

Użytkownik
Użytkownik
Super u mnie zadziałał MW3
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
Ta metoda działa. Ja co prawda bawiłem się z poradnikiem z xbuc (btw co za nazwa:) i użyłem XTAF... Podziałało. Na pierwszy ogień poszedł GOW 3, bo nie mogłem za chiny ludowe tego uruchomić. Były dwa błędy - ten z niewłaściwą płytą i z poradą dotyczącą miękkiej ściereczki:). Teraz działa. Inne gry XGD3 uruchamiają się normalnie. Dlaczego? Myślę, że powód jest bardzo prozaiczny i kontrowersyjny. Otóż przed całą tą imprezą od ms i zabawą moim nandem, tytuły były już patchowane via XBL. Cache nie czyściłem, bo wiele osób miało później problem z odpaleniem gier, które im działały. Plotka - nie plotka, wolałem nie ryzykować.
Pozdrawiam
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz co to znaczy, aby zostać OFFLINE póki się sytuacja nie wyjaśni? Jeśli to pierwsze to rób co chcesz, ale nie przychodź tu później i nie płacz, że dostałeś bana!
po pierwsze się ogarnij i jak nie potrafisz odpowiedziec na zadane pytanie to milcz. bede siedzial online dopóki i kiedy mi sie podoba a pytanie dotyczyło czy mozna powtorzyc to co w poradniku a moim banem sie nie interesuj. Ogarniasz czy ci faksem wysłać? I pytanie for you: Głupi jesteś czy udajesz?
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Nie polemizuje z takim jak Ty, jeden post jest aż nadto wystarczający.
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
Nie polemizuje z takim jak Ty, jeden post jest aż nadto wystarczający.
pytanie po co twój drugi post, nie masz pojęcia o czymś to wystarczy milczeć. proste a i żyć ci będzie lżej, serio polecam
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
nie pojmuje dlaczego nie ma na liscie z updatami Raiman Originis gra wyszła w USA dobry tydzień temu i pamietam że zasysałem poprawke z XBL
 

DezMaister

Użytkownik
Użytkownik
Mi ten sposób nie działa niestety jak MW3 nie działało tak nie działa
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
Mi ten sposób nie działa niestety jak MW3 nie działało tak nie działa
ktoś gdzieś pisał że próbował tym sposobem i MW3 nie działało a inne ponoć tak. trzeba popróbować.
 

DezMaister

Użytkownik
Użytkownik
ale ten sposób działa z polskimi wersjami gier jak batman czy assasin albo battlefield?
 

vip

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
potwierdzam ze dziala NFS RUN polska wersja
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ciesze się, że pomogłem... dajcie "PRZYDATNE":p
 

vip

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dziala NFS RUN polska wersja
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
o co chodzi z ta cicha aktualizacja??? konsole mam 2 lata przez pierwszy rok byla caly czas wpieta do neta kablem potem byla afera z fala banow i blokowaniem dyskow wiec nie podpinalem konsoli, tydzien temu wsadzilem LT 2.0 i znow caly czas konsola byla podpieta do neta ( pobieralem tylko aktualizacjie i takie tam) ale znow wylaczylem dzis kabel... po czym poznac czy mam zainstaklowana ta cicha aktualizacje???
 

vip

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na przyklad batman nie dziala albo assasin a Saints row dziala moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi zaznaczam nie czyscilem cache czy to ma znaczenie ?????
 

pieniek11

Świeżak
Świeżak
U mnie zadziałało :) FLaga jest , ale udało się uruchomić za pomocą USB ! dzięki ! Dodatkowo w opcji pamięci masowej użyłem kombinacji :lb rb x lb rb x
 

Do góry Bottom