1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Friend9011, Kwiecień 17, 2012.

1. Friend9011

Friend9011 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam wytlumACZy mi ktoś jedną sprawę?? Jestem nowym użytkownikiem z chęcią bym się poudzielał ale są tutaj tematy które nie za bardzo mnie interesują lub nie znam odpowiedzi to nie piszę.Jeżeli jest taki regulamin to jak mam zdobyć te 20 postów...pisząc żeby pisać??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po udziełać się na tematy na których się znasz

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Czy naprawdę liczy się dla Ciebie, aż tak bardzo Twoja ranga na xforum ? Poprostu, znasz odpowiedź to odpowiedz i się nazbiera ja już mam ponad 180, a niedawno pamiętam jak byłem jeszcze ''świeżakiem'' :D

Poleć forum