1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka długa jest Mafia II?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tkn, Marzec 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Denby Grace - producent z 2K Games odpowiedzialny za Mafię II - ujawnił kilka informacji o ostatniej fazie prac nad kontynuacją legendarnej gry akcji tworzonej przez studio 2K Czech (dawniej Illusion Softworks). Jeśli wierzyć jego zapewnieniom – tytuł pozwoli graczom na 15 godzin rozgrywki w rozbudowanym, otwartym świecie gry.

Ponadto w wywiadzie dla serwisu Joystiq udzielonym w czasie właśnie trwającego GDC, Denby Grace poinformował o problemach twórców dotyczących pojemności gry. W odpowiedzi na pytanie czy gra zmieści się na jednej płycie DVD Grace zdradził, że początkowo był z tym problem, ale udało się go rozwiązać dzięki oddzieleniu plików językowych. W związku z tym zabiegiem technicznym, gra w Europie zachodniej ukaże się na jednym krążku DVD, ale w każdym kraju dialogi będą wyłącznie w jednej wersji (Niemcy dostaną dialogi tylko po niemiecku, Anglicy po angielsku itd.). Natomiast jak będzie wyglądała sprawa w naszym kraju? Tego jeszcze nie wiemy.

Producent poinformował ponadto, że zmieszczenie się w limicie objętościowym było tak trudne ze względu na rozbudowany scenariusz, który liczy 600 stron tekstu (160 000 słów), i występuje w nim w sumie aż 300 postaci. Każda z nich ma odrębne kwestie mówione.

Take-Two Interactive w swoim ostatnim raporcie finansowym poinformowało o przesunięciu premiery Mafia II na okres między sierpniem, a październikiem 2010 roku. Jeśli ostatnie szlify przebiegną pomyślnie to fani gangsterskich porachunków i widowiskowych pościgów już w wakacje mogą spodziewać się solidnej gry akcji, która spełni pokładane w niej nadzieje.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Nie jest źle - wolę mieć 15godzin naprawdę ekscytującego wątku głównego, niż 25 i nudy rodem z Mody na Sukces.

4. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    15 godzin, dla mnei będzie jakieś 40 - lubię się bawić w mieście ; D

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    mało... , sam dodatek do gta 4 The Ballad of Gay Tony miał 10h świetnego klimatu i wciągającej fabuły. Sorry ale przejście za pierwszym razem Mafii I zajęło mi minimum 25h

6. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    15h to nie tak dużo,ale jak miasto bedzie fajne to zawsze można się z psami pobawić.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    15 godzin!? nawet nie ma co porównywać do GTA... liczyłem na co najmniej 40 godzin

8. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    eeeeee 15 godz?? mało !!!!!!! Mam nadzieje że troche dłuzej będzie trwać zabawa. GTA IV tak mnie wkręciła za mam dobre ponad 90h :D

9. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No... Troszkę mało to 15h. Mogło by być tak min. 25h. :(

10. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    krótka gierka niestety chociaż zostaje nam oczywiście zabawa z niebieskimi itd. .. jednak dvd ogranicza twórców ehh a tak nawiasem mowiąc to na ps3 wyjdzie z ciekawosci pytam?

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    15h wątku głównego wystarczy spokojnie. A GTA IV nie miało go więcej niż 20h, bo obijając się po mieście i wykonując wszystkie misje poboczne kończyło się grę spokojnie poniżej 30h:p

12. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Noo, Panowie, trzeba przywyknąć, takie czasy. Teraz chyba nie znajdziemy dobrej gry pod względem fabularnym, graficznym i grywalnym która była by długa. To i tak nie źle, dobrze że nie 5 czy 6h tak jak MW 2, ale gry akcji mają o tyle plus że można się pobawić w mieście, odkryć jego sekrety itd.

13. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A ja uważam ze 15h to dobry czas. GTA 4 musiałem brać na 2 razy :p bo bylo za dlugie (przeszedlem w 25h okolo). Darksiders... 15h, a pod koniec juz mi sie nudzilo. Podejrzewam ze nie jestem jedyną osobą ktorej gry nudzą sie z prędkością swiatła :)

14. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja mam pytanie: Jak długo do Mafii a nie, jaka długa będzie Mafia :/

15. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    15 godzin to dużo jak na tak świetną grę, a na pewno będą dodatki, rozszerzenia :)

16. brad1906

brad1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Wszyscy co piszą, że nie wiadomo ile grali w gta nie wiem czy podają godziny z pamięci czy sugerują się playtime w stats, w menu głównym ja mam coś kolo 19 godzin i 60% gry wiec nie wiem czym się zachwycać,a w połowie to już robiłem te misje bo robiłem byle przejść. Myślę ze ta gra będzie dobra kontunuacja 1 części.

17. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    15h to zabawa z samy wątkiem fabularnym, pozostaje więc także wszystko co dodatkowe oraz zabawa i zwiedzanie miasta:D mi zajmie to pewnie coś koło 50 - 60h:D

18. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie może być i 15h gry. Pamiętam jedynkę jeszcze z PC-ta i to była gra która mocno mnie zachwyciła fabuła i zwrotami akcji, także nie mogę się jej już doczekać ;]

19. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co za głupota limit? Co nie mogą dać 2 dvd? Idiotyzm gra będzie brzydka i okrojona

20. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    zobaczymy ile wyjdzie w "graniu" ale zapowiadane 15 to bardzo mało, myślę że każdy liczył na o wiele więcej

21. Macior

Macior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    czytanie ze zrozumieniem to dobra rzecz.
    Co do tematu, myślę że 15h to nie jest zły wynik jak na dzisiejsze czasy. Przecież mamy gry które można ukończyć w 4h i to jest już dużym problemem. Jak już poprzednicy pisali, gdy zaczniemy zwiedzać miasto i odkrywać tajemnice gra wydłuży się nam pewnie do jakichś 25h(mam nadzieję)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum