1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka Drukarka Do Śliskich Okładek?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez zonk31, Czerwiec 25, 2010.

1. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam.
    Chcę sobie wydrukować kilka dużych okładek do (pudełek Dvd) ale chcę mieć ładne wydruki, na śliskim papierze i żeby wyglądało 'jak oryginalne'. Pytanie brzmi:
    1. Jaką drukarkę polecicie, niedrogą rzecz jasna a żeby efekt był jak najlepszy
    2. Czy bardziej opłacało by mi się iść do jakiejś drukarni i wydrukować na miejscu za - powiedzmy - kilka złotych?
    3. Ile mniej więcej może kosztować takie drukowanie w drukarni
    4. Jakie Drukarki wykonują najlepszy efekt atramenty czy laserzaki.
    5. Jakie byłyby koszty eksploatacji takiej drukarki gdybym jednak zdecydowałbym się na zakup.
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    jakiegos hapeka. musisz po prostu ustawic wydruk na sliskim papierze i bedzie ladnie.
    i wiadomo ze laserki lepiej drukuja a ale drogie są. a co do drukowania w drukarni to nawet nie patrz bo zdzierają.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jeśli znajdziesz profesjonalną drukarnie to ci to fajnie zrobią, cena może 2-3zł za kartke(z laminiowaniem"śliskie")

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    a jakies naprawde konkretne modele ? ile kosztuje taki papier sliski(pi razy oko)? jakie koszta wydruku? i czy znajde taka do mniej wiecej 250,-? nie musi byc jakas wypas, chodzi tylko o to, zeby to ladnie wydrukowala :)

6. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    @UP, nikt nie pomoze?
    aha, i czy okładki które są na tym forum są od razu dostosowane do wydruku? Nie trzeba ich przeskalowywać, zmieniać rozdziałek itd?

7. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    zonk31, do drukowania okładek trzeba mieć program który przeskaluje obrazek dostosowując do pudełka. Każda osoba która wstawia okładkę ma inny skaner i są różne rozdzielczości wie c bez programu nie uda ci się wydrukować okładki w dobrych rozmiarach.

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    no właśnie byłem w drukarni (taka mała buda, zwykły 'sklepik' tak jakby), wydrukowali i nie pasowala, rozciagnelo na cala kartke formatu a4. a jakie sa potrzebne te programy do skalowania tych okladek? nie znam sie na tym a chcialbym szybkie odpowiedzi, nie jestem dostepny w necie za czesto..... no i przede wszystkim chodzi mi o drukarke, chce kupic a nie chce kupic bubla. no i nie jakiegos mega hiper extra sprzetu tylko cos w miare taniego.... pomocy :)

9. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    HP Deskjet F4180.Tylko musisz mieć specjalny papier i tusz. Program do drukowania takich rzeczy to Photo Filtre. Wstawiasz tam obrazek potem prawy przycisk rozmiar obrazka ustawiasz ,żeby były centymetry potem 12,1 cm i drukuj w rzeczywistych rozmiarach (chodzi mi o zwykłe plastikowe pudełka a nie duże DVD). Chcesz to napisz na PW to wyśle screeny jak się to robi krok po kroku. Drukuje takie coś kumplom. Jestem fundacją ,która pomaga piratom . Choć sam nie piracę.

10. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak już to najprostszym sposobem jest wrzucenie do Worda okładki i nadanie jej rozmiaru około 18,4 x 27,4 i będzie pasowała. po co kombinować.

11. p4shok

p4shok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skątowni
    Sprawdź taki program UnderCoverXP

12. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    serwus
    ja oddaje do drukarni w swoim mieście,płace 2zł./szt.
    wymiary jakie podaje to 274 x 185 (oczywiście w milimetrach)
    drukują mi na cienkim papierze kredowym,efekt niesamowity

13. Tomsm

Tomsm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    + Czy można skorzystać z jednej z wyspecjalizowanych programów (http://www.ronyasoft.com/products/cd-dvd-label-maker/en/). Jest to również bardzo ważne dla dobrych wyników. Bardzo prosty i skuteczny program vodnochaz!

Wczytywanie...

Poleć forum