1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką gitare kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez razorr, Październik 3, 2010.

1. razorr

razorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czesc

Chciałbym kupić gitare do Xboxa. Problem w tym, ze jest ich do wyboru kilka, i z tego co czytałem, część z nich nie jest kompatybilna ze wszystimi grami

i teraz pytanie:
    Czy jest jakas gitara, na której moge pograć w kazda gre?
    Ile taka gitara kosztuje?
    Ogolnie jaka jest wytrzymalosc przyciskow na takiej zabawce? dlugo mozna na niej, ze sie tak wyrazac, wymiatac? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. razorr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ta w zestawie z guitar hero

5. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie najwygodniejsza i najladniejsza jest gitara z rock band 1 lub 2 jakosciowo i konfortowa lepsza od guitar hero kompatybilna z kazda gra rb i guitar hero powyzej 3

6. razorr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. Vegio

Vegio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    akurat na forum jest wciśnięty kit :) ( http://xboxforum.pl/gier-f12/kompatybilnosc-sprzetu-muzycznego-z-guitar-hero-i-rock-band-37496.html )
    ta gitarka działa z wszystkimi, ale nie ma panelu do solówek przez co nie odblokujesz wielu rzeczy, ani się dobrze nie pobawisz
    wg. forumowego obrazka gitara z World Tour (ta z tym jakby drewnianym na środku pudła) nie działa z RB 1, otóż na oficjalnej stronie (nie pamiętam adresu) jest ukazane, działa ze wszystkimi...
    dlatego też polecam tą z World Tour

8. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja napiszę ci tak, posiadam tą gitarę z linku czyli Les Paul wejdż do komputronika i u nich zapytaj się o cenę jest szansa że będzie atrakcyjna :) Użyteczność- jest niezła i wcale nie odczuwam braku panelu dotykowego gdyż aż takim wymiataczem nie jestem, na forum jest kilka osób które uważają podobnie i że ten panel nawet nie jest potrzebny do "wymiatania" a i ponoć ta z dotykiem jest bardziej awaryjna,oczywiście nie mówię że ta jest pozbawiona wad. Największą wadą jest łączenie,poznasz to po tym że nagle przestana ci kontaktować niektóre klawisze, na szczęście da się temu zaradzić za pomocą kawałka papieru :) to niestety jest wada każdej gitary poza gitarą XPLORER (ta biała z kablem)

9. tomaszek007

tomaszek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    mam les paula - gralem praktycznie we wszystkie czescie GH (poza GH II) , rockband the beatles i jest ok - jedyny mankament to ten odlaczany gryf , w pewnym momcencie niektore przyciski (zielony,czerwony u mnie) nie zawsze "dzialaly" - jest kilka tutkow na JT jak sobie z tym poradzic - pomoglo wlozenie zwyklej kartki gryf jest bardziej stabilny,nie lata - i poki co - odpokac wszystko dziala :)

Wczytywanie...

Poleć forum