1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka gitarka do Guitar Hero

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wporzo, Listopad 7, 2010.

1. wporzo

wporzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. W sobotę odwiedziłem Szczecin Game Show. Zagrałem tam w Guitar Hero. Bardzo mi się to podoba więc po wypłacie (tzn. 10-tego ) kupuje sobie gitarkę. Mam do was pytanko a zwłaszcza do posiadaczy - jaką gitarę wybrać tak do 160 zł. Widziałem na alle... Les Paul bezprzewodowa. Gitarka fajna aczkolwiek nie wiem jak z tymi bateriami - długo trzymają ? Dodam, że właśnie na SGS była bezprzewodowa czarna ale nie dam sobie ręki uciąć ani innej kończyny, że to właśnie Les Paul

2. Lotnik421 Xbox One

3. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    polecam gitare z world tour- lub z 5. Les Paul odradzam bo awaryjność jest dużo większa aczkolwiek nie wiem czy to nie zalezy od danego modelu. Może Twoj będzie git imprezka. Najmniej awaryjny(mam jedną od 3 lat i ciągle trybi ładnie może poza "Wajchą" która samoczynnie opada(co wcale bardzo nie przeszkadza) ) jak i wygodny jest dla mnie x-plorer z gh2 ale wygląda troche smiesznie :D i jest przewodowy. Co do baterii to kupujesz akumulatorki + ładowarka procesorowa ( moja ładuje do full w 1h) i sie nie przejmujesz ;). Gitara z world toura trzyma mi na nich spokojnie 2-3 tyg w zaleznosci od intensywności użytkowania )

4. Kela

Kela Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam gitarę od GH 3 i nie nażekam na nią , nic mi sie nie zacina i działa normalnie ze wszystkimi częściami gh jak i rock band .

Wczytywanie...

Poleć forum