Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

skazany88

Świeżak
Świeżak
silent hill HC
 

ralph545

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co myslicie o Silent Hill ?
FEAR jest ok w nocy bo w dzien to tak sie gra.
 

guerila40

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj w fear
 

funuman

Banned
Użytkownik
W nic straszniejszego od Residenta nie grałem :) (własciwie ze strasznych to tylko w niego). I daje nawet rade.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fear 2 bardzo klimatyczny, ale malo straszny, fanom horrorow na pewno sie spodoba.

A resident stracil juz dawno swoj urok...niestety.
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jak mozna sie bac grajac w re5 przeciez to wogole nie powinien byc surnival horror tylko zwykla gra akcji...
Ze strasznych to tyko na kompie gralem w fear 2 osrtro daje popalić...
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Mnie to horrory nie ruszają :DD. Bardziej sie boje w Oblivionie, że ktoś na mnie wyskoczy z krzaków :p.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Far Cry 2 . nie raz mnie przyprawił o migotanie komór gdy jadac przez sawanne zostałem zaatakowany przez stado murzynów .

Ja tam sie bałem Bioshocka
 

12freedy

Użytkownik
Użytkownik
Dead Space, jeśli ktoś ma dobry ekran, plus głośniki i gra samemu w nocy, to zapewniam można się przestraszyć. Poza tym trzeba dodać o klasyku gatunku Residentach, ale na GC lub PS2. Tam się działo.
 

Teddy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dead Space, jeśli ktoś ma dobry ekran, plus głośniki i gra samemu w nocy, to zapewniam można się przestraszyć
Popieram, choć Dead Space nie przestraszył mnie tak jak REmake, czy SH2 to z braku laku na obecnej generacji z tego gatunku nic lepszego nie uświadczymy.
FEAR 2 pod tym względem jest daremny, a SH:H bardziej wprowadza taki, hm.. jakby to określić, niepokój.
W Condemned jeszcze nie miałem okazji zagrać.
 

wójekSteffan

Świeżak
Świeżak
silenthill homecing brr :p
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Fallout 3 jest dosyć straszny momentami. Mnie osobiście bardziej przestraszył niż takie "horrory". Chodzenie nocą w pustkowiach to jest coś :DD.
 

Kuba 2255

Banned
Na xboxa koledzy wymienili,ale jeśli ktoś szuka na pc to polecam Postal:Eternal Damnation.Na pewno można kupić go w Postal:10thAnniversary.Ta gra naprawde może przestraszyć...Psychiatryk,psychole,dziwne odgłosy,dalekie wrzaski,kręcące się główki dzieci..(???) Nie przeszłem nic poza kawałkiem pierwszego poziomu bo...się bałem!!!Grać!!!Fakt,byłem młodszy,ale ta krew i dzwięki...
 

biperus

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to na bank drygnie się przy Condemned
 

Wi1q

Użytkownik
Użytkownik
Obie części The Suffering POLECAM!
 

Dark52

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A może poczekaj na AvS nowego? Pozdro ;)
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
AVP mnie wyschizowal ale tylko raz a mianowicie jak sie gra marinem i ten potworek co wychodzi z kokonu zuca ci sie na glowe. Pierwszy raz jak gralem w nocy na sluchawkach to jak to sie stalo to spadlem (doslownie) z fotela na ziemie az sie zona obudzila :)
 

Arh4niol

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o gry które straszą to jedyne co moge polecić to
Silent Hill: Homecoming i Dead Space cała reszta jest taka jak 90% współczesnych horrorów czyli coś tam zajęczy coś czasem wyskoczy ale nic nie trzyma w napięciu.
 

rez77

Użytkownik
Użytkownik
_________________DEAD SPACE_________________
bez wątpienia najlepszy survival horror na Xbox'a360.[
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Zagraj sobie w F.E.A.R.A jest dosyć straszny.
Bioshock nie jest straszny ale bardzo fajny
 

Do góry Bottom