1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka gra na długie godziny multiplayer ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez klano2, Listopad 19, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. klano2

klano2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tak się złożyło ze miałem poważną chorobę i będę około 2 msc na chorobowym...

Kupiłem sobie xboxa 360 i teraz potrzebuję gry która wciągnie mnie dziennie na długie godziny (multi).

Jak na razie mam - Fifa 15, GTA V i teraz pytanie jaką grę dokupić ? Jakiś cod co ma dobre multi czy coś innego polecacie ? :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    CoD Modern Warfare i MW2, Forza 4,

4. oscar19856

oscar19856 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
  5. klano2

klano2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jaki BF ? Bardzo bym prosił o podawanie konkretnych części :) Co powiecie na Black ops 2 ?

Bo własnie szukam gry w której nie będzie problemu z znalezieniem ludzi do zabawy :) Pozdrawiam i dzieki

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Modern warfare 3 ma dobre Multi. Jak dla mnie Black ops 2 jest słabe , a z battlefield to 3 albo 4 chociaż min tam 3 jakoś bardziej podchodziła, chcesz grę na długie godziny to polecam
    Red Dead Redemption tylko ze jest po ang
    Alan Wake może nie jest za długi ale zdobycie wszystkiego (samo cię do tego ciągnie ) trochę zajmie no i ma mega fabułę
    Teraz tak z nowszych gier to bierz
    Destiny sam myślałem że to gniot ale wystarczy pograć trochę i okazuje się dobrą gra

7. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Pare przykładów już padło ale jeszcze nikt nie wspomniał o "oczywistej oczywistości" :) Gears of War 1 albo 3 (2 nie biorę pod uwagę bo tam to multi działało jak chciało, jak jest teraz nie wiem bo już dawno nie grałem)

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Od siebie polecam Battlefielda 3, ludzie w tej grze są zawsze. Zresztą sama ostatnio grałam i nie było problemu ze znalezieniem ludzi do grania. W BF 4 również nie było problemu, ale bardziej mi 3ka przypadła do gustu.
    Forza Horizon jest świetna, ta gra się nie nudzi i na serwerach również dużo tych ludków jest.
    Ostatnio gram w Plants vs. Zombies Garden Warfare. Świetna gra i również na długie godziny. Nie patrz na oprawę graficzną, bo w to trzeba zagrać żeby móc oceniać. Gra zabawna i wciągająca :)

9. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Destiny :):) na setki godzin grania ze znajomymi w sieci.

1 osoba to lubi.
  10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum