1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka gra za 100zł w XBL

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Curian666, Luty 27, 2016.

1. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oczywiście na Xboxa One, zastanawiałem się nad Forza 5 za 99zł GOTY, ale jak zobaczyłem jakie to "GOTY" to zrezygnowałem.

Zwłaszcza że była promocja za 69zł to nie brałem, ale pewnie w tym roku w GWG wyląduję.
    Rocket Laguage też myślałem ale 1000GS w jeden dzień zrobić to żadna frajda.

Jakieś pomysł na dobrą gierkę za przysłowiową stówkę??. Aha od razu piszę że to co jest w tygodniowej ofercie mnie nie interesuję, zwłaszcza że cena jest bardzo kusząca 25zł 2x części metro. Brałbym gdybym nie ograł na X360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Rocket league jest mega ale jeśli zależy ci tylko na 1000gs to raczej zakup bez sensu.

4. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    BO punkty GS to motywacja do gry, a jak szybko je wbijesz to jaki jest sens grania byle do grania ?? właśnie.

Jakieś pomysły. Wiem że ciężko będzie bo ceny w skalpach są zajebiaszczo wysokie.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dla mnie to gry są do grania, a nie do wbijania aczków i koniec. Co to za satysfakcja z gry? Aczki to dodatek, nie zaprzeczę, że to zachęca bardziej, ale nie przesadzajmy ;)Swoją drogą czemu musi być wersja cyfrowa? Ja to bym Ci poleciła np Far Cry 4, jakbyś kupił w pudle to byś się zmieścił w 100zł :) Albo Halo The Master Chief Collection jest za 69zł nówka w pudle. Z cyfr bardzo polecam Ci to: https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-O...f-Terror/4c992990-7e60-4966-bfba-7c2870409520

Ostatnia edycja: Luty 27, 2016
  6. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wielu jest ludzi takich jak ty. Większość kupuje gre by w nią grać. Też lubie osiągnięcia i dla mnie to lepiej kiedy calak jest łatwy. Mogę potem grać zależnie od chęci bez parcia na calaka.

7. fcbmatti

fcbmatti Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Mogę wiedzieć gdzie można kupić Halo za taką cenę? Bo szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. A z chęcią bym w końcu pograł w Halo, wstyd się przyznać ale nie grałem jeszcze w żadną część :p

8. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tutaj, znajdź na liście: http://ultragames.pl/xbox-one/ używka 59, nówka 69. Gościu sprawdzony przeze mnie ;)

9. fcbmatti

fcbmatti Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Wow! Dzięki :) Jeszcze kilka gier mnie kusi, ale co za dużo to nie zdrowo :p ale Halo biorę.

10. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zdziwiłbyś się , dla wielu właśnie Osiągnięcia = motywacja do gry oraz jej wydłużenia tak się przecież narodził sens Osiągnięć/trofeów. Gdyby faktycznie każde osiągnięcia były banalne albo ich w ogóle nie było to nie było by to już to samo.

Co do gier to tylko cyfrówki.

11. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale ja nie o tym. Napisałeś że dla ciebie motywacją nie jest sama gra tylko osiągnięcia więc rozumiem że może być beznadziejna byle osiągnięcia nie wpadały zbyt szybko?

12. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Wybacz stary, ale to najgłupsza motywacja o jakiej słyszałem. Osiągnięcia nie dają NIC, w odróżnieniu od gier, które dają mnóstwo zabawy (no chyba że to jest Fallout4:fakju-kartoflu:), możliwość poznania nowych osób, czy w końcu rozwijają nas - graczy. Osiągnięcia to nawet nie jest satysfakcja, bo jakie ma znaczenie, że ja mam ponad 60k, a mój kumpel 300G, skoro kopie mi tyłek w każdej grze w jaka gramy? Nie zdarzyło mi się bym robił cokolwiek tylko po to by zdobyć osiągnięcia, a już na pewno grać w gre pod tym kątem. Jestem przykładowo przeciwnikiem rozmaitych "znajdziek" w grach, dlatego prawdopodobnie nigdy nie osiągnę 1000G w grze, nie licząc oczywiście tych które dają calaka jedynie za ich ukończenie.

Dlatego tak jak poprzednicy polecam Rocket League.

marthinez, BuRRRza i kuleczka91 lubią to.
  13. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To są dwie różnie sprawy, osiągnięcia powinny być rozłożone pod progres gry i tak jest w wielu grach. Np: teraz gram w World of thanks i wiem że długo będę w to grał bo tam fajnie są one zbalansowane. A mimo to w MP też mi nieźle idzie, tylko jaki jest sens dalej grać skoro można tak do usranej śmierci i nic z tego nie mamy ??(jak na gierkach PC). No wiadomo na PC w WOT mamy Golda za jakieś tam misję na 10 tierze, ale nie wiem czy na konsoli jest tak jak na PC.
    CO do innych aspektów to zależy od samej gry raz się szuka znajdziek raz nie, ale nie wmówicie mi że znajdzki nie są do wydłużania rozgrywki podobnie jak nagroda za nie np: Osiągnięcie. Właśnie same osiągnięcia mają cię zachęcić abyś przysiadł na dłużej przy grze, a nie przeszedł ją na przysłowiową "PAŁĘ" i skończył grać. Zwłaszcza to się tyczy grach singlowych, a teraz coraz częściej daję się więcej osiągnięć pod MP abyś szybko z niego nie zrezygnował i miał pewną motywację.
    No a gdybym grał w nawet największe gnioty dla osiągnięć to nie było by tematu. PO prostu RL ma to do dupy że ma kiczowato rozmieszczone osiągnięcia, da się je nabić w 1-2 dni, zamiast np: zrobić jakieś sensowniejsze.

Nie jeden gracz ci to powie że osiągnięcia to jest coś co cechuję Xboxa, nie bez powodu STEAM też je wpierniczył do swojego sklepu(bo gdyby faktycznie NIC one nie dawały to po co to powielać na innych platformach jak np:pLayStation ?? właśnie), wielu ludzi pogrywa w gry nie tyle co dla samych osiągnięć (że oooo nabiję kolejne osiągniecie) ale z satysfakcji że mają z tego potem jakąś nagrodę. No i tez nie jeden ci powie że osiągnięcie też motywuję by np: wymaksować grę na 100%. A wymaksowanie gry na 100% albo próbować ją wymaksować (np: zatrzymasz się na 89%) to równocześnie czerpiesz w pełni frajdę z gry i to co ona oferuję.

A znam takich co grają byle grać, a ich wymówki bo Konsola tańsza. A skoro płacę za np: tytuł 250zł to chce czerpać z niego jak najwiecej frajdy bo to jest jak np: Wydać na CODa: Black Ops 3 250 zeta przejść singla i odłożyć na półkę. Zamiast czerpać z niego wszystko to co oferuję w tym osiągnięcia które cię do tego motywują. I tak jest wszędzie zarówno przy Xboxie jak i PlayStation.

PS: Kurde biedny ten sklep nic ciekawego nie ma, a teraz bym kupił FORZE 5 GOTY to zaś za dwa miechy dadzą ją w GOLDzie :p.

14. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak owszem znajdźki są do wydłużania gry tu się zgodzę, ale z resztą rzeczy się z Tobą nie zgadzam. Maksuję sobie gry dla własnej satysfakcji, a nie dla osiągnięcia. Bo mnie satysfakcję sprawia walka o każdy % gry, a nie po to żeby dostać za to coś co i tak nic nie znaczy poza statystyką na koncie. Są ludzie, którzy nie lubią zbierać wszystkiego i mają to gdzieś. Ja należę do ludzi, którzy uwielbiają zbierać wszelakie pierdoły i to mi daje satysfakcję z gry i gram żeby ujrzeć, że mam w grze 100%, a nie czy dostałam za to osiągnięcie.

Kup sobie tego Outlasta, do którego Ci zapodałam linka wyżej (do cyfry, tak jak chciałeś). Masz za 80zł Podstawkę + dodatek. Grę ograłam co prawda na PC, ale widzę, że na XO masz do zdobycia 1500GS i jak czytam listę osiągnięć to życzę Ci powodzenia w zaliczeniu tych aczków:
    - Ukończ grę nie ukrywając się ani razu pod łóżkiem lub w szafce
    - Ukończ grę na Szalonym trybie trudności nie wymieniając ani razu baterii w kamerze
    te dwa osiągnięcia to na prawdę nie lada wyzwanie :D
    Wierz mi, że znalezienie wszystkich znajdziek w tej grze też nie należy do łatwych, na ogół zbierałam co się dało, ale wszystkich rzeczy nie znalazłam. Nie dość, że będziesz miał adrenaline przy tej grze to jeszcze będziesz widział sens walki o Twoje punkty GS na których Ci tak bardzo zależy, a dodatek jest jeszcze bardziej psychiczny niż podstawka :smuggrin:

Wczytywanie...

Poleć forum