Jaka gra żeby pograć z dziewczyną?

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
:confused: Witam mam taki oto problem.. od pewnego czasu laska cisnie mnie zeby w cos pograc razem na Xsie ale ja jej nie mam czego zaproponowac w mojej kolekcji bo mam same strzelanki sportowe i bicie mordy czyli norma :> potrzebowalbym cos zeby mozna pograc razem, nie koniecznie w dwojke w tym samym momencie ale po prostu zeby przejsc gierke. Na ps2 gralismy w crasha i bylo nawet spoko. Potrzebowal bym czegos w tym rodzaju bo w zasadzie Xa mam od niedawna i nie ogarniam wszystkich tytulow. prosze o pomoc jakiegos dobrego czlowieka ktory rozumie moj bol i presje dziewczyny ktora staje sie juz nie do ogarniacia ;|
 

Mafiozo

Świeżak
Świeżak
Może nowy Portal 2 w trybie kooperacji?
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
zalezy w co dziewczyna lubi grac, ja z moja gram w PESa czasami w Tekkena
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
zalezy w co dziewczyna lubi grac, ja z moja gram w PESa czasami w Tekkena
Ogolnie to PESa chyba nie ogarnela by za szybko bo pada by nie rozkminiala mysle ale tekkeny i mortale na 100% odpadaja bo nie lubi sie bic ;/ raz z nia zagralem w wrestling to juz chyba nie pogramy w zadne bijatyczki ;] mysle ze jakies przygodówki chyba, zrecznosciowe. Jest jakis odpowiednik na Xa gry z ps Rachet and Clank albo cos w tym stylu? w takie gierki chyba by bylo fajnie nam pograc
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
to moze jakas gra z serii Lego, tam pamietam dalo sie grac we dwoch w tym samym momencie, przechodzilo sie gre, ja z dziewczyna gralem w Lego Indiana Jones
 

ciacin9

Użytkownik
Użytkownik
moze fable 2
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Nom seria Lego jest bardzo przyjazna, ew Fifa lub ja ze swoją gram w Kung Fu Panda i w Skate, jak raz dałem jej zagrać to nie chciała mnie do pada dopuścić. :)
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Nom seria Lego jest bardzo przyjazna, ew Fifa lub ja ze swoją gram w Kung Fu Panda i w Skate, jak raz dałem jej zagrać to nie chciała mnie do pada dopuścić. :)
jak ja do skate dopusciles? mam skate 3 ;p no wlasnie cos w stylu takich bajeczek. crash z play station sie jej podobal az do czasu kiedy spotkala pierwszego bosa i prawie osiwiala bo nie mogla przejsc hahah


Musze ogarnąc cos z tej serii lego jakiegos gameplaya zaraz na youtubie ale jakis konkretny tytul macie zeby byl wciagajacy
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
jak ja do skate dopusciles? mam skate 3 ;p no wlasnie cos w stylu takich bajeczek. crash z play station sie jej podobal az do czasu kiedy spotkala pierwszego bosa i prawie osiwiala bo nie mogla przejsc hahah


Musze ogarnąc cos z tej serii lego jakiegos gameplaya zaraz na youtubie ale jakis konkretny tytul macie zeby byl wciagajacy
Lego Star Wars, Indiana Jones, Batman, dużo tego jest. :) Chciała w coś pograć to jej dałem Skate i grała pół godziny a ja tylko patrzyłem. :D
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Lego Star Wars, Indiana Jones, Batman, dużo tego jest. :) Chciała w coś pograć to jej dałem Skate i grała pół godziny a ja tylko patrzyłem. :D
a zrobila chociaz 360 flipa ?:D heheh
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
a zrobila chociaz 360 flipa ?:D heheh

Nie dubluj swoich postów. A ja tam wiem czy zrobiła, ważne, że miała zabawę, nie? :D
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
A ja polecę Ci coś co jest za free i przy czym moja żona dobrze się bawiła - Doritos Crash Course - jeżeli masz dostęp do xbl to zassaj sobie gierkę - prosta, przyjemna i wciągająca :) a z płatnych to np. Worms Armaggedon - moja kobitka bardzo lubi spuszczać mi manto w tej grze :)
 

Do góry Bottom