1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką grę kupić dziecku na 8 urodziny.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Joanna123, Wrzesień 18, 2015.

1. Joanna123

Joanna123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Moja mama chce zakupić swojemu chrześniakowi grę na xBoxa. Przyznam szczerze, że obie z mamą jesteśmy w tej sprawie laikami. Nie gramy w gry i ciężko nam wybrać coś fajnego dla dziecka. Chłopiec bardzo lubi grać. Przeważnie widziałam u niego zwykłe gry. Znalazłam w internecie takie gry:
    http://allegro.pl/cars-playset-disney-infinity-figurki-ps3-x360-i5655702645.html
    http://allegro.pl/prezent-na-dzien-dziecka-barbossa-mike-incredible-i5658058294.html

Bardzo podobają się mojej mamie, ponieważ wyglądają o wiele lepiej niż zwykła gra. Dodam, że chłopiec ma 8 lat.
    Co myślicie o tych grach ? widziałam, że można kupić całe zestawy albo każdą figurkę z osobna.
    Czy to dobry prezent dla dziecka czy może lepiej zwykła gra ?
    Proszę o pomoc. Mam tydzień aby coś zamówić.

Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pumkq

pumkq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    To do czego są te linki to są tylko figurki do DISNEY INFINITY. A dla dziecka mógłbym polecić Merida Waleczna fajny, lekko wymagający gameplay, albo coś bardziej do kreatywnego myślenia jak minecraft.

4. Joanna123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Dziękuję za informację i podpowiedz ;) A czy miał Pan kiedyś styczność z tymi grami na figurki ? Jak one się sprawują itp ?
    Na starszych osobach robią one jednak wrażenie. Wiadomo nie jest to mała płytka w pudełku lecz już jakiś zestaw, który fajnie wygląda jako prezent.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale do tego zestawu musisz ciągle dokupywać nowe figurki, bo inaczej masz dostępne tylko kilka poziomów z gry, akurat do tych figurek które masz w zestawie, aby pograć w inne to musisz dokupić figurkę no i z czasem taka gra drogo wyjdzie.
    A co myślisz o grach z serii Lego? W sam raz dla chłopaka :)

A z tego Disney Infinity to masz linki TYLKO do figurek do tej gry, sama gra kosztuje chyba 299 + jakieś 2-3 figurki z portalem do łączenia ich.
    Tutaj masz link do startowego zestawu http://allegro.pl/disney-infinity-pl-zestaw-startowy-xbox-360-24h-i5668513865.html W opisie masz wymienione, że w grze są tylko dostępne 3 poziomy, bo właśnie w zestawie masz 3 figurki.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Viva pinata myślę dobre dla dziecka jak masz X360 to bez problemu a jak XO to te gry można kupić w postaci zestawu gier pod nazwą Rare Replay. Wspomniana wcześniej seria Lego do tego Rayman a może nawet Minecraft.

7. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1085
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    wojek_gacek lubi to.
  8. Joanna123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No Faktycznie, muszę porozmawiać z mamą i może namówię ją na inną grę. Dziękuję bardzo za szybką odpowiedz i pomoc ;)

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Joanna123@Joanna123 teraz mi się jeszcze przypomniało o 2 gierkach na Xboxa 360 jakie miałam i polecam.

1. F1 Race Stars (Gra po polsku)

2. Disney Universe (można grać do 4 graczy, gra jest z polskim dubbingiem i dodatkowo z napisami)

10. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Moja 8-latka gra w Red Dead Redemption. Jeździ tym kowbojem na koniu po całej mapie i o to jej chodzi,nawet na lasso umie łapać,nie strzela. I Zoo Tycoon bardzo jej podszedł , tryb co budujemy zoo tak sobie na próbę, nie ten stricte ekonomiczny. A w Tekken 6 np. nie mogę dać jej fory bo mnie zleje. Zresztą jej 2 siostry, z czego jedna starsza też nie ma szans,heh.

11. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    W sumie to może gry z serii Lego przypadłyby mu do gustu? Jest kilka typu: Lego Harry Potter,Indiana Jones, Star Wars czy Piraci z Karaibów, które są na Xbox 360 i to nawet w całkiem niskiej cenie jak się popatrzy (dwa w cenie jednego :p). No i bardzo dobra to gra jest jak ma zamiar grać też z jakimś kolegą,bratem czy kimś tam na dwie osoby.

12. Chomik44

Chomik44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest dużo takich gier. Dla chłopców najmodniejsze są te z serii Lego, ale ja ostatnio kupiłem coś innego, ponieważ Lego się już „przejadło...” Kupiłem Skylanders Super Chargers. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę cechującą się bogatą fabułą pełną przygód zarówno pieszych, jak i za sterami różnych pojazdów, obfitującą w walkę, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe. Kolorowa grafika. W grze pojawią się różnorodne pojazdy: samochody wyścigowe, motocykle, łodzie, czołgi, helikoptery, odrzutowce, łodzie podwodne. Dla miłośników motoryzacji:)

13. uyssy

uyssy Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zasadnicze pytanie - jaki to Xbox?

14. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jeśli chłopak ma 8 lat to na 100% Minecraft. Wygląda jak jakiś kanciasty szajs a miliony dzieciaków (i dorosłych) gra w to bez opamiętania. LEGO jak najbardziej też.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Sae lubi to.
  15. Joanna123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    XBOX 360

16. Joanna123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziękuję wszystkim za szczere odpowiedzi. Mama jednak postawiła na swoim i kupiliśmy grę :
    The Disney Infinity: Toy Box Combo Pack (Edycja 2.0)
    http://flytoy.pl/product-pol-657-The-Disney-Infinity-Toy-Box-Combo-Pack-Edycja-2-0-.html

Chłopak był bardzo zadowolony i bez problemu daje sobie radę. Nie wiem jak rodzicie ;) Bo wiadomo takie gry to koszt.
    Ale mama z prezentem wypadła znakomicie ;) Najlepsza Babcia na świecie ;)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc !
    Pozdrawiam
    Joanna

17. jafek

jafek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam może coś z serii
    Rayman ?

Wczytywanie...

Poleć forum