Jaką gre kupić

WOJTUsss4

Świeżak
Świeżak
Witam jest to mój pierwszy wątek. Piszę gdyż chciałbym abyście mi doradzili chodzi o to że 1. ukończyłem Alana Wake i bardzo mi się spodobał podali byście mi gry o podobnej tematyce żeby to były gry przygodowe , przygodowe - akcji ważne dla mnie jest to żeby była dostępna po PL. 2. Polećcie jakąś strzelankę zastanawiam się nad battlefieldem 2 bad company co o tym myślicie ? CoD moim zdaniem jest zbyt oskryptowany a wy jaką polecacie ? z góry dziękuje
 

Talarowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Batman Arkham Asylum i City, co do strzelanek BF3 jest genialny :)
 

Hutriel

Świeżak
Świeżak
Batman Arham asylum a później Arkham City- REWELACJA! Ze strzelanek Gear of war ,wszystkie trzy części.
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym dorzucil Resident Evil 4 i 5 (6 jeszcze nie zaczalem, wiec sie nie wypowiadam) super klimat. A jesli by Cie klimat wciagnal, to na live jest dostepny WALKING DEATH 5 epizodow super zombiakowego klimatu :p
Jesli nie grales nigdy w CoD, to mimo iz po angielsku polecam zaczac przygode od 4 czesci - genialnie zrobiona jesli sie wczesniej nie mialo z tym stycznosci.
A jak masz duzo czasu to polecam Assasin's Creed 2 - bajeczna.
 

darus0955

Banned
Użytkownik
BF3 i Gears Of War 3
 

WOJTUsss4

Świeżak
Świeżak
Miałem styczność z CoD grałem w 1 świetna gra CoD 4 i MW 2 i np MW2 nie podobało mi się to że musisz dojść do określonego punktu aby nie wyskakiwali ci co chwila przeciwnicy
 

Do góry Bottom