1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką grę kupic.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mikikill3r, Styczeń 21, 2011.

1. Mikikill3r

Mikikill3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zastanawiam się jaką kupić na XBOX 360 Slim. Zastanawiałem się nad Too Human. Żadko spotykana gra w polsce. Ale za to o tym co słyszałem to tak dużo kupują ich w Stanach że szczena opada. Grałem kiedyś w demówkę tej gry i bardzo mi się spodobała. Prosze o odp... :D:D:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZiomaL

ZiomaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zależy jakie typy gier lubisz, i czy będziesz chciał pograć w nią przez neta. Jak podoba Ci się Too Human to sobie kup z tego co wiem można kupić tą gre za grosze :)
    Pozdro

4. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Ja mam Too Human :), mnie za bardzo się nie podoba :(, ale na razie nie sprzedam :)
    Polecam Hale:Reach, COD MW2/BO :)

5. zeber007

zeber007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Według mnie nie ma to jak gry piłkarskie. Szczególnie polecam PES11. Ostatnio gram w wyścigówkę Project Gotham Racing 4 ! Również świetna gra !!

6. oNe

oNe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli ci się gra podoba to czemu niby miałbyś nie kupić ? Bierz jak ci się podoba ;)

7. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
Wczytywanie...

Poleć forum