1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaką gre polecacie PRINCE OF PERSIA: THE FORGOTTEN SANDS czy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez onix212, Wrzesień 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    witam mam taki dylemat nie wiem ,którą gre wybrać a mam do wyboru Kingdom Under Fire Circle Of Doom lub prince of persia : the forgoten sands. którą byście wybrali i polecili?z góry dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuba88

kuba88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja gram teraz w prince of persia : the forgoten sands,

jeśli grałes w AC to w prince of persia to skakanie, wspinanie się itp jest troche ubogie w porównaniu do ac

fabularnie jest jako tako, jednak d*py nie urywa, taka w miare dobra gra, dla mnie 7 / 10, gra sie przyjemnie, nie jest nudno, ciągle coś się dzieje,

jest troche zbyt schematycznie -> nacisnij guzik, dobiegnij do zamykajacych sie drzwi, zabij 8 przeciwnikow, wskocz gdzies, zabij kolejnych,

dostan się gdzies skaczac po z góry ustalonej trasie itp, no jest liniowa do bólu, ale ogolnie rzecz biorac gra sie fajnie ; )

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    grałem ac 1 i 2 prince znam też ale nie znam Kingdom Under Fire Circle Of Doom :) to jest coś ale diablo widze z youtube gameplay

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum