1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka grę wybrac ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Bourne^, Marzec 4, 2009.

1. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam zastanawiam sie nad kupnem GOW 2, Far Cry 2, Cod 4. Co byscie polecili ??
    A moze jakas inna gra ? ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    GoW2, to chyba jasne

4. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A co powiecie o Far Cry 2 ?

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    far cry 2 jest przereklamowane....... ja bym wziol GOW 2 oraz COD 4...gry rozne ale obie rewelacyjne..piekne i jedyne w swoim rodzaju..z tych 2 najpierw wziolbym COD 4...jak dla mnie ta gra to bylo mistrzostwo swiata..aczkolwiek pierwszy raz gralem na PC na full detalach..gra jest jak film..piekna swietna i wciaga strasznie... jest idealna.najlepsza ze strzelanek w tym klimacie..no oczywiscie GOW2 tez jest perelka....ciezki wybor..najlepiej miec obie..nie pozalujesz niczego

6. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupic to i kupie obie bo nie sa drogie ale niewiem ktora pierwsza, jednak mysle ze COD. ;D

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  8. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    jesli gra jest nudna to ze jest dluga to zaden plus..bo skoro nudzi to i tak do konca sie nie dotrwa

9. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fc2 to lipa ... zdecydowanie cod4 :]

10. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Spoko to dzieki wszystkim to juz zdecydowal GOW 2 i COD 4 :D

11. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Bardzo słuszny wybór, do CoD4 na XBOX 360 mam tylko jedno zastrzeżenie. Przeszedłem tą grę na PC a na xboxie utknąłem na misjy ze snajperką :) Nie wiem jak wy ale dla mnie to jest nie lada wyzywanie. Co do GoW'a 2 to w 100% dobry wybór, może za CoD'a 4 weźmiesz sobie Residenta 5 albo Dead Space?

12. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm predzej Residenta bo jak gralem demko Dead Space to jakos mnie nie wciagla :)

13. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    Jednak Gears of War jest duzo lepszy na singlu a z tego co wiem wolisz wlasnie grac bez live. To juz twoj wybor.

14. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    nie wiem czemu nikt z was nie poleca farcry2...gram caly czas na multi i jest po prostu miodzio...ale wiadomo - gow2 to marka sama w sobie. moj wybor tez by padl na gowa ale farcray'a nie ma co przekreslac

15. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Far Cry 2 do grania w sieci mnie jakoś nie przyciągnął, ta seria bardziej kojarzy mi się z dobrą grafiką i świetną grywalnością. Multi? Niee :)

16. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jeszcze jedno co powiecie na temat Mirrors Edge ?

Bo czytalem temat o Mirrors i mnie zaciekawilo ;)

17. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bym nie zamieniał coda 4 na dead space. Resident Evil fajny, ale narazie troche drogi. Bierz Gearsy i CoDa :D

P.S.
    Co do Mirrors Edga musiałbyś zobaczyć screny i ocenić czy ci się podoba, ale i tak nie zamieniłbym jej na CoDa albo Gearsy

18. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja polecam GOW 2 ale tylko i wyłącznie jeśli lecisz na HDMI. W tej grze różnica między tym połączeniem, a COMP jest dość znacząca. Jeden z kolegów powiedział, że COD4 wygląda jak film i tak się zastanawiam w którym miejscu. Grałem w to na PC na Maks ustawieniach i produkcja Activsion pod względem graficznym w moim mniemaniu wypada baaardzo słabo. Można powiedzieć, że te płytkie tekstury odstraszyły mnie od dalszej rozgrywki. Dlatego tez polecam tobie Gearsy. Ta gra łączy w sobie świetny gamplay w sp z ciekawym mp, a ładna grafika jest znakomitym wykończeniem całości.

19. Bourne^

Bourne^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ogolnie to mam demko Mirrorsa i mi sie podoba ale niewiem czy mi sie oplaca go kupic bo podobno krotki ;//

Ale i tak mysle ze zostane przy Gears of War 2

20. hadhold

hadhold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno
    Dla mnie lepiej Fable 2 Mirrors Edge fajneee ale to juz trzeba takie gry lubic;]... a co do COD4 to Fajny w ch** Obecnie gram w Cod4 MP na PC only org;] Jak ktos chce 1vs1 to pisac 3488910

21. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    me bym nie ryzykowal bo ta gra jest co najmniej dziwna.
    far cry 2 jest dobry , jesli nie bedziesz sie bawil z posterunkami i jazda samochodem cie nie znuzy, to wlasnie jego bym polecal. singiel dlugi ale tu wszystko toczy sie powoli. ogromny teren, w przeciwienstwie do kazdego z codow mozesz wykonac misje jak tylko chcesz. przednia jest zabawa z ogniem i snajperka, duzo zabawek i wiele innych smaczkow.
    gow 2 jest zdecydowanie duzo bardziej dynamiczny niz fc2, tam ciagle sie cos dzieje (podobnie w cod4), przeszedlem ostatnio, naprawde dobra gra i mozna grac z botami.
    cod 4 odpusc jesli nie grasz na live... wydasz 220zl i przejdziesz kampanie w jeden dzien... fajny single player ale za krotki.

Wczytywanie...

Poleć forum