Jaką gre wybrać?

Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Z góry przepraszam że nie ten dział (a może i dobry), lecz gdy chciałem napisać w dziale "gry" to pisało że nie mam uprawnień.
Mój problem polega na wybraniu gry. Jak wiadomo idzie zima, za czym idą święta no i gwiazdka. Warto więc w te chwilę sprawić sobie miły prezent.
Jestem nastawiony na grę na X'a , lecz nie wiem którą wybrać (do 200zł.) Myślałem nad wieloma, lecz zawsze gdzieś pojawiają się wady. Może wy dacie mi natchnienie, podzielicie się informacją z rozgrywki oraz czy warto? Oto gry które rozpatrywałem :

-Battlefield 3 (po przeczytaniu 6 nr. "PLAYBOX'a" zniechęciła mnie krótka kampania, oraz słaba grafika na konsole)
-Forza Motorsport 4 (w sumie to gra - EXTRA [chyba -.-], ale stwierdziłem że na padzie może się źle grać, ponieważ nigdy nie grałem na padzie w wyścigi)
-The Elder Scrolls V: SKYRIM (no, ta gra naprawdę mnie podexcytowała, ale poczytałem trochę opinii i ma dużo błędów i czasami brzydką grafikę)
-Gears of War 3 (mam 2 - efektowna strzelanina, lecz zdecydowania za krótka, oraz słabe skrypty. Jeżeli taka ma być 3 , to na pewno nie kupię jej za +150 zł.)

Którąś z tych 4 gier trzeba wybrać, a może jeszcze jakąś inną? Polecacie coś? Napiszcie "ino ;)" prędko, bo święta tuż tuż...
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz zamiar kupować grę pod singla, to kup skyrim'a. Jeśli chcesz pograć po necie, to wybieraj albo battlefield3 albo gow3. Zależy jeszcze czy lubisz gry fps czy tpp.

Tapnięte z HTC Wildfire S
 

Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, a kupować teraz? czy może przed gwiazdką stanieją?
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli stanieje to nie wiele, to nie TV czy lodówka więc za dużo nie zaoszczędzisz :)
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
po 1 http://xboxforum.pl/gry-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211.html
po 2 singiel skyrim, multi i tu jest problem GOW3 jak i BF3 mają genialne multi jak dla mnie i decyzja jest trudna tutaj powinieneś zdać się na to jakie klimaty wolisz.
 

keppel123

Banned
bierz skyrima doskonaly rpg swietna grafika rozbudowany swiat a bf3 jak masz neta to tez moze byc bo multi fajny ma
 

Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, zdecydowałem się na Battlefielda 3. Mam małe pytanko czy dostane wersje limitowaną w całości po polsku? na allegro są wersje limitowane, ale wersja gry już angielska :(
 

Do góry Bottom