1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką karte TV byście mi doradzili do nagrywania filmikó z gier??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WReki, Lipiec 23, 2008.

1. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Chciałem sie zapytać czy do tej karty TV podłącze X360 i czy będe mógł nagrywać za pośrednictwem tej karty filmiki z gier w HD??

Link: http://www.allegro.pl/item398578852_tv_box_tuner_zewnetrzny_lcd_ctr_karta_tv_1680x1050.html

EDIT:
    Jeśli ktoś ma jakąś karte TV do której podłancza XO i nagrywa filmiki (niekoniecznie w HD bo w sumie filmiki i tak na youtube by szły więc to niema duzej różnicy czy będzie karta w HD czy nie) to prosił bym o linka do takowej karty (najlepiej na allegro)

Z góry dzieks za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Czy podłącze do tego XO aby nagrywać filmiki z gier w HD?

Nie bedziesz mogl nagrywac filmow w HD za pomoca tej karty, ona w ogole nie obsluguje tego formatu, jest to analog i wszystko nagrane powyzej 720x576 jest rozciagane. Zrodlem video jest oczywiscie composite.

4. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Odp: Czy podłącze do tego XO aby nagrywać filmiki z gier w HD?

myślałem że można normalnie w HD bo jest wejście VGA w VGA obsługuje HD ;/ oki czyli jak ta karta niema HD to niezamierzam kupowac od tego gostka bo ma sporo negatywów...

Wiec teraz sprawa jaką karte byście mi polecili aby nagrywać z niej filmiki z XO (niekoniecznie HD) ważne zeby karta była w miare dobrej cenie

5. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Jaką karte TV byście mi doradzili do nagrywania filmikó z gier??

Kup cos niedrogiego z PixelView, mialem rozne karty i pod XP chyba ta wypadla najlepiej jesli chodzi o jakosc obrazu oraz nagran. Pelne 25 klatek (30 jesli NTSC) na 720x576, obraz zyleta. Sa tez karty HD,ale drozsze, do tego trzeba miec na prawde mocnego kompa. ;)

6. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Nom tak myślałem nad tymi pixelviev bo to około 30-40zł nawet mialem jedną karte TV w pixelviev ale przed kupnem XO i niewiedziałem że mi sie przyda więc sprzedałem i teraz żałuje bo musze kupic nową. A co do tych kart to ja mam Viste i niewiesz może czy to na Viscie też pujdzie??

7. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Sterowniki niby sa,ale z nimi to roznie. Sa mam jakas stara karte PixelView chyba z 2000 roku i pod XP ciezko bylo znalesc dzialajace sterowniki, tym bardziej pod Viste. Kup jakis nowszy model, do ktorego dodaja plytke z driverami pod Viste i juz. :) Bo to co jest w sieci nie zawsze dziala tak jak powinno.

8. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

oki dzięki za pomoc... jak będe potrzebował jeszcze pomocy w tej sprawie to napisze za 3 tygodnie bo narazie mnie niebędzie... a co do sterowników pod inny system to najlepiej sie szuka na stronie producenta... bo do mojej drukarki nigdzie niemogłem znaleść sterów pod viste a na stronie producenta były...

EDIT:
    Co myślisz/myślicie o tej karcie?? http://www.allegro.pl/item416938269_tuner_tv_mpeg2_s_video_chinche_hit.html

9. wojnar

wojnar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja polecam karty Pixel View. Sam nagrywam jakąś sprzed 5 lat i nie narzekam na jakość.
    Jedyny minus to to, że nie mogę nagrywać dźwięku.
    http://pl.youtube.com/user/wojnar90 Ostatnie filmy robie właśnie z X360, wcześniej z PS3.
    Pozdrawiam.

10. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

mi zalezy tez na dzwięku.... ale z dzwiękiem to raczej niebyłby duży problem bo mam przejściówke z cinch na taką wtyczke co mają głośniki... jack czy jakos tak sie ona nazywa... więc z dzwiękiem to pikuś... teraz jeszcze pozostaje tylko wybór karty TV

EDIT:
    Ok kupiłem tą karte philipsa która nagrywa też dzwięk, temat zamykam, moze komuś sie przyda lub pujdzie do kasjacjii, ale to już nieodemnie zależy.

Wczytywanie...

Poleć forum