1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka kierownice polecacie?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Darkk, Maj 29, 2011.

1. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szukam kierownicy do xboxa 360, czytalem ze niektore nie sa kompatybilne z nowymi grami, moze ktos powiedziec jak to jest w koncu z tym ??

Szukam czegos taniego, tak do 200 zl moze troszke ponad, bo jak patrze na oryginalne kierownice za 500 zl to za duzo troche.

Tu przyklad :

Kierownica XBOX 360 / PC Manta MM629 Monte Carlo (1608045036) - Aukcje internetowe Allegro

i

KIEROWNICA WIBRACJE MAD CATZ XBOX360 MC2 ŁODZ (1635845545) - Aukcje internetowe Allegro

Czekam na odpowiedzi, dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Logitech drive FX ja posiadam i nie narzekam (jedyny minus to że pedały odjeżdżają jak za mocno się wczujesz w grę, a może to wina tego ze nie mam dywanu?!) Kupiłem dwa lata temu za 149zł z przesyłką, ale widziałem że dziś kosztuje coś koło 180zł.

Wczytywanie...

Poleć forum