1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka konsola głównie do gier ruchowych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iMassacre, Styczeń 8, 2016.

1. iMassacre

iMassacre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy i nie znalazłem na forum odpowiedzi. Znalazłem garść informacji. Mogę pisać tylko tutaj więc, proszę znawców o pomoc!
    Chcę kupić konsolę do gier ruchowych - fitness, tańce i fun na imprezach. Słyszałem że kinect jest najlepszy. Pomyślałem też o X1 z najnowszym kinectem, ale:
    - mało gier na kinecta
    - podobno już nie robią gier na kinecta
    - konsola droga
    - gra dance central w nowym X ma tylko 10 piosenek, reszte trzeba dokupywać (więcej hajsu do wydania)
    - xbox fitness, jest tylko w xbox gold live, jak nie będę płacił to nie ma dostępu (jeszcze więcej hajsu do wydania)
    - niby wsparcie gier jest z X360 ale nie ma wsparcia i nie można grać w gry X360 obsługujące kinect
    W związku z tym zastanawiam się nad X360
    - dużo gier
    - tania już konsola i gry
    - kinect ok
    Czy to się zgadza, czy coś pominąłem?
    No i właśnie czy X360 to najlepszy wybór teraz? Różnica w kinekcie jest duża? Garść gier na X1 mnie nie przekonuje, tak samo jak to że za wszystko trzeba płacić, jak i koszt konsoli też 2x więcej.
    Dodam że na super nowych grach, exclusivach mi nie zależy tak bardzo. Za rok albo dwa pomyśle nad ps4 albo X1 w tym celu.
    Dzięki i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Odpowiedz jest szybka i prosta jeżeli tak jak napisałeś zależy ci na grach ruchowych to bez zastanowienia bierz Xbox 360 z kinect co do x1 z kinect prawie nie ma żadnych gier i nic się nie zapowiada by coś się zmieniło w tym temacie. Tak że z Xbox 360 będziesz naprawdę zadowolony jeżeli chodzi o kinect i dostępność gier na ta platformę

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum