1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka konsola?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sick, Kwiecień 15, 2011.

1. Sick

Sick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Nie znam się w ogóle na konsolach i mam kilka prostych pytań, zawsze myślałem że kupowanie konsoli to wyrzucanie kasy w błoto, dlaczego? Ciągle wychodzą nowe konsole np. ps ps 2 ps 3 itp. i gry są bardzo drogie oryginalne. Potrzebuje konsoli żeby się oderwać od kompa i tak nie gram nic na kompie i się nudzę. Kilka pytań mam do Was.

1. Czy opłaca się kupować konsole jak tak to jaką? (przykład kupiłem ps2 a nowe gry już nie wychodzą do ps2 tylko do ps3) a CHYBA xbox 360 jest taki bardziej uniwerslany wszystkie gry na niego wychodzą i można przez długi czas zostać przy tej jednej konsoli
    2. Czy można pobierać z netu gry i grać na piratach (tak wiem dla maniaków to obraza itp. ale nie jestem maniakiem i nie chcę wydawać 100zł za 1 grę)
    3. Jakie są plusy grania na konsoli a nie na PC? (ja wiem tylko że w łóżku można grać hehe)

Bardzo dziękuję i liczę na Wasze odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    1. Opłaca się - przede wszystkim wygoda grania. Jaką? Poszukaj na necie porównania konsol i wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada.
    2. Tak (Ps3, Xbox360, Wii)
    3. Nie musisz instalować i aktualizować sterowników, zapominasz o czymś takim jak "ustawienia grafiki", bezprzewodowe pady to wielka wygoda - ale zawsze są też minusy :)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Obecna generacja sa PS3 i XBOX 360, kupujac jedna z tych konsola masz pewnosc ze jeszcze przez min. 2-3 lata beda na nie wychodzi gry.
    Ten temat moze ci ulatwic wybor konsoli: http://xboxforum.pl/off-topic-f45/czy-kupic-xboxa360-czy-ps3-35362.html

2. Tak

3. Przedewszystkim wygoda grania. Kupujac gre masz 99% pewnosc, ze nie bedzie z nia problemow tzn. nie bedzie problem ze sterownikami itp.

5. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Akurat konsole "tak często" nie wychodzą, np. xbox360 ma 5 lat, a ps2 chyba 10 (nie jestem pewien także mnie jak coś poprawcie)

6. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Plusów jest kilka, ale największy jest ten: NIE MA WYMAGAŃ! Kupujesz grę i masz na (przeważnie) na fulll detalach, i aby mieć w jakości HD nie trzeba kupować karty graficznej anie innych :)
    Drugi to "wykonanie gier":
    Przykładowo : Cod BO był robiony GŁÓWNIE na Xbox' a dla(tych co mają konsole xbox) fanów Coda był to ogromny uśmiech :) lub
    GTA IV na PC jakieś patche ogromne (na tamte czasy) wymagania, a tu kupujesz MASZ!
    Minus to dla tych co lubią upiększać gry "domowo", nie podmienisz aut w gta na nie przerobionej konsoli, a na pomienionych nie zagrasz online. (tak mi sę przynajmniej zdaje)
    Ja właśnie dlatego kupiłem konsole i mam przerobioną, jakiś Hicior o pobieram i mam a nie męczę się z komputerem.
    Ufff... ale się rozpisałem :D

7. Sick

Sick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak chcę grać na piratach to muszę ją jakoś przerabiać? Jeśli tak, to ile to kosztuje przerobienie? I na jakie płyty mam gry nagrywać żeby działały na konsoli? Dvd?

8. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Tak musisz przerobic naped. Najnowsza rewizja przerobki to LT+. Koszt takiej inwestycji waha sie w granicach 50-80zł. Nagrywasz na DVD+R DL (Najlepiej firmy Verbatim) z predkoscia 2,4 do maks 4x

9. Sick

Sick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziwi mnie to że nie ma ona HDMI. Może się mylę, ale z tego co wiem to Premiumy od lipca 2007 mają HDMI, natomiast może to być jakiś CORE. Ogólnie nie poleciłbym tego zestawu. Możesz nie pograć na nim za długo.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    To jest opus albo Xenon , konsola po naprawie w serwisie widać po dacie przecież w 2009-08 to Jaspery już były , a po drugie opus była to płyta dawana tylko na serwisach w zamian za uszkodzonego Xenona nie było konsol w sklepach z tymi płytami , Jak chcesz to bierz mój kumple kupił 4 miechy temu taki sam zestaw za 395 niby chodzi ładnie ale wiadomo 6 lat na karku chciał sprzedać to nawet za 300 zł nie umie sprzedać tego już nikt nie chce bo woli dołożyć mi mieć przynajmniej falcona , a najlepiej Jaspera , Cena jedak trochę za dużo jak ci sprzeda za 300- max 320 to bierz ewentualnie bez RDR za więcej nie kupuj

12. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
  13. Sick

Sick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy do tej najstarszej wersji xbox 360 czyli ARCADE moge podlaczyc urzadzenie kinect?

14. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ona nie jest najstarsza, po prostu ma mniej akcesoriow w pudelku :)
    Tak mozesz.

15. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przed zakupem jak nie znasz sie na konsolach przeczytaj o ich awaryjnosci, zebys nie kupil konsoli uzywanej ze starą płyta głowna, która zaraz padnie na RODa, jak kupujesz to tylko Jasper albo xbox 360 slim. Pozdrawiam

16. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie uważaj na to,ostatnio na forum był przykład jak chłopak się przejechał,po kupnie niby Jaspera,a był to Falcon.
    Tak jak koledzy piszą,albo Jasper/Slim albo nic :p

17. Sick

Sick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Slim to model konsoli w której jest płyta główna Valhalla, a Jasper znajduje się w xboxach FAT czyli również elite

19. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Elite to wersja osprzętu oraz koloru,żebyś sie nie wkopał kupując Elita,bo to że jest Elite nie znaczy że ma bebechy jaspera,musisz sprawdzać date produkcji konsoli oraz gniazdo zasilacza.
    Na forum masz temat" Jak rozpoznac Jaspera"

20. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Jak cie stać to kupuj Jaspera obojętnie czy Arcade czy elite ( elite czarny z dyskiem 120gb) , jak nie to kup minimum Falcona sam mam go prawie 3 lata i nic , bawią mnie ludzie którzy narzekają na falcony , narzekają ci co nie dbają o konsole musisz mieć dużo miejsca i jak już nie ma gwarancji to pierwsze co to ją wyczyścić jest to mało obudowa , a kurzu ile się tam znajduje to nie jeden tyle w swoim PC nie widział , a do konsoli to się zajrzeć nie chciało i potem płacz i lament bo falcon miał 2 lata i RROD czyli dbasz grasz nie dbasz nie grasz

21. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    I co z tego że dbasz skoro skoro tak czy siak to śą podzespoły ? Fakt czyszczenie,odpowiednia wentylacja i możliwość wystąpienia RRoD-a maleje,ale nie można twierdzisz dbasz-żyje,nie dbasz-umiera. Ile ludzi na tym forum wypowiadało się jak traktują falcony,jedni dbali mieli/nie mieli RRoD,inni nie dbali i tak samo,w tym że jedna i druga grupa użytkowników w wcześniejszym/poźniejszym czasie miała RRoD-a.
    Na to nie ma reguły,tak jak napisałem,wiadomo ,że odpowiednia pielęgnacja sprzyja żywotności konsoli,ale nie można tu mówić ,że jest to diametralny wpływ.
    Porównując PC i czyszczenie go,mam tego samego PC-ta od 4 lat i raz go czyściłem,jak wymieniałem podzespoły i jakoś nie umarł,wg mnie na żywotność konsoli ma ogromny wpływ użytkowanie jej,kupując używana jest ryzyko że konsola była katowana,nie mamy 100% pewności co kupujemy,za to kupując nową to od nas zależy ile pożyje,albo będzie służyc długo,albo padnie bo trafiliśmy na wadliwą fabrycznie.

Wczytywanie...

Poleć forum