1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką konsole kupić ? Czym się kierować ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez M1cHaL11, Styczeń 18, 2011.

1. M1cHaL11

M1cHaL11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ekipę. Domyślam się że temat wałkowany wielokrotnie jednak myślę że każdy nowy użytkownik ma indywidualne upodobania i dla jednego jakiś gadzet jest potrzebny a dla innego już nie. Czytałem trochę forum wiem mniej więcej jakie są różnice między konsolami różnych generacji ale też dużo nie wiem bo jedyną konsolą jaką miałem było PSP1 (szarak). Mam kilka pytań które nie tylko mi pomogą.
    1.Mam przy kompie neta ze słabym transferem tzn. 512 kb/s z Orange i szybszego prędko nie będę miał bo nie ma jak na razie w mojej miejscowości warunków technicznych na szybsze łącze więc nie wiem czy będę mógł grać LIVE ?
    2.Jeżeli moje łącze wystarczy do grania LIVE to musiał bym z pomieszczenia w którym jest komputer puścić ok 20 metrów kabla sieciowego żeby połączyć xboxa z komputerem, czy długość kabla ma wpływ na połączenie ? i czy wogóle tak podłącza się xboxa do sieci ?
    3.Jeżeli moje łącze internetowe jest za słabe żeby pociągnąć wymagania xboxa w grach LIVE to wolał bym konsole na której da się grać w pirackie gry, jaka konsola jest najłatwiejsza do przeróbki żeby dało się grać w piraty ?
    4. TV na którym będę grał nie ma HDMI więc jakość grafiki w konsoli Fat Arceade, Premium, Elite i na Slimie będzie taka sama ?
    5. Bardzo podoba mi się KINECT jednak na razie na niego nie pozwolę sobie ze względów finansowych, do każdej konsoli da się podpiąć KINECTA ?
    6. Jest możliwość oglądania filmów na takiej konsoli i słuchania mp3 ? bo jeżeli tak to sprzedał bym swoje DVD z pokoju i miał bym więcej kasy na zakup xboxa
    7. Istnieje możliwość podpięcia pod xboxa zestawu nagłośnienia CREATIVE 2.1 ?
    8. Chciał bym taką konsolę żeby nie pojawiał się problem z 3 RROD czyli z płytą Jaspera?
    9. Np. gdybym zdecydował się na grę na oryginałach to jaki dysk jest wystarczający na ok 3 gry klasy GTA4 ? I czy np jak bym pożyczył od kolegi grę oryginalną i wgrał na dysk tą grę tak żeby nie chodził płyty to czy mógł bym grać na LIVE bez BANA ? Czy przed każdym zagraniem musiał bym wkładać płytkę w celu uwierzytelnienia ?
    10. Za grę LIVE płaci się coś ?
    11. Nie zależy mi na np, bezprzewodowych Padach, kabel mi nie przeszkadza, nie muszę mieć super dużego dysku.

Mam nie wiele kasy ale mam tel który sprzedam na allegro lub też chętnie zamienię na konsolę, jego wartość to ok 300 zł, (samsung corby w bd stanie)
    no i DVD gdyby dało się słuchać muzy na xboxie mam jeszcze ok 200 zł, nie wiele więc może używana konsola będzie dobra lub na raty ?
    Macie jakieś propozycje ? Pozdrawiam Michał :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
Wczytywanie...

Poleć forum