1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką konsole kupić??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bartus198817, Lipiec 14, 2008.

1. Bartus198817

Bartus198817 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Jestem zielony jeśli chodzi o konsole XBoX 360. Chciałbym sobie zakupić takowy sprzęt ale zupełnie sie nie znam .Widzialem ze są rózne wersje i mam pytanie którą najepiej kupić? i co trzeba zrobic zeby chodzily piraty? nie jestem ograniczony finansowo:) pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. axeldg

axeldg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Jaką konsole kupić??

Zalezy ile masz kasy i jakie potrzeby.
    co trzeba zrobic zeby chodzily piraty?[:/]
    Masz milion tematow na necie na temat przerabiania.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Jaką konsole kupić??

http://allegro.pl/item400377013_nowy_xbox_360_arcade_hdmi_65nm_ixtreme_1_4_benq.html

bierz ten - dysk ci na razie nie potrzebny, przerobiony ( kopie gier) z hdmi (mniejsza awaryjnosc)

Wczytywanie...

Poleć forum