1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaką konsolę kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BobeRo, Styczeń 9, 2011.

1. BobeRo

BobeRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Milicz
    Witam.
    Dokładnie rok temu rozpocząłem swoją przygodę z Xboxem która skończyła sie w lutym 2010 z powodu spalenia X'a...

Teraz chcę wrócić do konsoli ;D

i z tym wiąże się pytanie, jaką konsolę kupić?
    Slima czy zwykłą a jak zwykłą to jaką wersję?

proszę o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy oryginały/piraty. Jak oryginały Slim lepszy(lepsze chłodzenie, mniejszy pobór energii, zasilacz 135w), a to drugie i może tańsze to jakaś konsola z układem Jasper.

4. BobeRo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Milicz
    acha...
    no z jednej strony chciałbym mieć same oryginały ale tu jest problem, bo jak mi sie znudzą gry które będę miał to od rekinie będę miał czegoś innego a pirata ściągnę w 2-3h ;D

jak postawię na oryginały to problemu nie będzie, bo Xbox slim jest tylko 1 wersja więc wyboru nie mam...
    ale jeśli postawię na piraty to którą wersję konsoli Xbox 360 wybrać? po czym poznać że dana konsola jest z układem jasper?

5. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Powiem ci ze lepiej kup slima ( najlepiej 250GB ) I kupuj sobie nieraz orginaly ;) Bedziesz mogl byc na XBL i wgl. gwarancja brak zagrozenia banem lepsza konsola. A jak ci sie znudza mozna bez problemu na allegro sprzedac. jest wiele chetnych na orginalne uzywane gry. nie ukrywajac ja tez :)) . A co do pytania musial bys kupic konsole z JASPEREM zadna inaa jezeli chodzi o Fat'a ale szczerze bierz slim'a :) ja mam i nie zaluje ;)

6. songossj2

songossj2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Ja od siebie mogę polecić elite 120gb jasper. Posiadam taką wersje i też nie żałuję. Jeżeli chcesz przerobić to ze slimem narazie byłby problem, ale jeżeli nie chcesz przerobić to nie znaczy że faty z serii jasper będą złym wyborem. Nie użytkowałem slima, ale podobno jest cichszy, więc to już jakiś plus, ale ja posiadam elitke jaspera, nagrywam gry na dysk i też nie narzekam na hałas. Ja się szczególnie kierowałem przy wyborze xboxa ceną i tym czy chę grać online i kupować oryginały czy grać na kopiach gier. Akurat z moim budżetem mogłem jedynie wybrać slima 4GB więc wybrałem elitke ze względy na dysk i nie żałuję. W każdym razie, sądzę, że z obydwu modeli byłbyś zadowolony;]

7. BobeRo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Milicz
    wczesniej mialem arcade jakiegos, i tez bylem zadowolony :)
    lecz chyba 2 tyg. Po skonczeniu sie gwarancji spalil sie :(
    a kupowalem uzywanego i to byl blad...

Teraz chce kupic nowego ze sklepu :)
    a jaka wersja fat jest dostepna w sklepach terac?

p.s
    czemu akurat 250gb?

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wybor prosty kopie xbox elite + lt+ ,orginaly slim najlepiej z kinectem bo przyszlosciowe jest a dysk se mozna dokupic

9. BobeRo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Milicz
    narazie kupuje slima 250gb bez kinekta bo nie mam az tyle kasy ;)
    ale Kinecta dokupie w lutym jak beda pieniadze ;D

dziekuje wam za pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum