1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka konsole przerobiona kupić dla kinecta.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jarkoswawa, Kwiecień 21, 2011.

1. jarkoswawa

jarkoswawa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeczytałem większość poradników i nie do końca wszystko zrozumiałem.To na co się zdecydowałem to:: XBOX 360 premium 60gb Jasper +kinect. Cały mój problem polega na tym ,że nie wiem do końca jaka przeróbka mi wystarczy do obsługi kinect i gier z nią związanych.Dowiedziałem się ,że potrzebujemy w miarę nowego lt i najnowszego dashoboard.O ile lt robi serwis.to dashboard wgra się przez grę dodana do kinect.
    największy problem na allegro przy zakupie jest taki ze 80% ludzi nie wie jaką przeróbkę posiada.
    @ Xbox 360 Premium @ Dwa pady @ 60 HDD @ B-stok @ (1562272927) - Aukcje internetowe Allegro to aukcja którą się interesuje.

Czy lt 1.4 wystarczy?
    jaki jest najnowszy lt?przeróbka??Co będę musiał zrobić żeby go mieć?
    jeśli są nowsze to czego nie będę mógł robić

Priorytety
    Gra na wszystkich grach związanych z kinect>> Obsługa wszystkich gier>> dostęp do internetu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    To nie jest jasper tylko falcon... nie bierz tego szajsu bo pewno po naprawie.... widać na zdjęciu date produkcji

/edit
    najnowszy flash to lt+1.1

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jest to staaaaara przeróbka, lepiej zainwestuj w coś nowego z najnowszym lt+ 1.1 bo jak widzę na samą aukcje, to koleś sprzedaje same problemy w ładnej ramce.

Wczytywanie...

Poleć forum