1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaką konsolę xbox? kompletnie zielony :/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamil0711, Kwiecień 3, 2013.

1. kamil0711

kamil0711 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zamierzam kupić konsolę xbox dla córki w wieku 8 lat(bo koleżanki mają i w gry taneczne chce grać) a przy okazji dla tatusia a żeby czasami z kolegami przy piwku w jakieś gry sportowe z kinectem pograł ;). Nie wiem jaką konsolę wybrać, nie zależy mi na graniu live ale, że mi trudno dogodzić to chciałbym to i to o ile można. Zależy mi głównie na grach pochodzących stąd Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site albo stąd Gry NA XBOX 1 !!! - jelas88 - Chomikuj.pl albo z innych serwisów tego typu i proszę mi nie pisać ideologii typu piractwo jest złe, jakby mi płacili więcej to byłby mnie stać na gry oryginalne a tak ledwo córce na urodziny nazbierałem na konsolę. Teraz pytanie, jaką konsolę kupić tą Xbox360 Slim 4GB + RGH+HDMI od DAROGSM NOWY (3082340455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy nową bez przeróbek, samemu gdzieś zawieźć i przerobić pod siebie. Drugie pytanie to czym się różnią przeróbki rgh od lt albo ixtreme czy jtag, którą najlepiej do moich potrzeb wybrać? PROSZĘ O PISANIE PROSTYM JĘZYKIEM JAK DLA DEBILA nie używajcie słów typu "gry Arcade" "dash...", bo czytając to forum nic nie rozumiem dlatego zakładam temat

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Kupuj tylko fat na płycie głównej Jasper albo slima.
    Jeśli chcesz grać na live to najlepszym wyjściem będzie przeróbka LT, banów za przeróbki nie ma od 2009r. więc małe prawdopodobieństwo że dostaniesz bana, na RGH nie pograsz na live

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co znaczy fat? slima zamierzam kupić, a czy przeróbka LT pozwoli mi na odtwarzanie gier z podanych linków i na jakiej zasadzie odtwarza się te obrazy z płyty(np wypalonej w nero)? czy wrzuca się na dysk konsoli?
    dobrze rozumiem, rgh to przeróbka, że gry chodzą z dysku? a lt to z płyt, czyli ściągam obraz np z chomikuj.pl wgrywam zwykłą nagrywarką na dvd i gra będzie działać

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie nagrywarka zalecana to ihas 124b. Zwykla nie nagrasz

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurdę to sam już nie wiem czyli lepiej tą rgh, mam nagrywarkę lg dvd dl? a jak odbywa się wrzucanie np na pendrive albo dysk, skomplikowane to jest i czy wszystkie gry pójdą tą metodą?

7. draco20051

draco20051 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Do przeróbki LT musisz mieć nagrywarkę IHAS żeby poprawnie nagrać płytę. Czyste płyty DVD dwuwarstwowe tez kosztują. Przy przeróbce RGH ściągasz obraz iso gry, przerabiasz go do formatu GOD za pomocą programu iso2god i wgrywasz na dysk konsoli i grasz. Minusem RGH jest brak możliwości pogrania na live.

1 osoba to lubi.
  8. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. draco20051

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Oryginały możesz nawet bezpośrednio zgrać na dysk konsoli, oddać płytę i cieszyć się grą.
    Do konsoli, którą podałeś wypadałoby dokupić jeszcze dysk około 250 GB, wtedy będziesz mógł zapakować na niego około 30 do 40 gier. Wydaje mi się że jest bez kinecta ten zestaw.

10. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Tak, jeżeli chcesz korzystać offline to najlepszym rozwiązaniem będzie konsola FAT (stara, biała gruba :)) JASPER z RGH1.0, bądź SLIM (nowe, czarne, chude :p) z RGH. Jeżeli ktoś będzie oferował JASPER z RGH2.0 to zapytaj o czasy bootowania, bo to jest dosć ważne w przypadku RGH2.0. Dla slimów nie ma takiego rozróżnienia jak RGH1.0 czy 2.0 więc nie powinieneś mieć problemu z wyborem.

Dodatkowo jak zakładasz RGH to nie musisz się juz martwić o przeróbkę napędu, więc jak ktoś ci oferuje konsolę z RGH i LT to lepiej poszukać z samym RGH, bo LT na nic ci się nie zda a może cena będzie odrobinę niższa.

11. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    faktycznie, za to ta jest chyba ok kinect i dysk Konsola XBOX 360 250GB Slim Black RGH (3105095740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

12. draco20051

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
  13. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie bez was nie poradziłbym sobie kupiłbym najtańszą i szukałbym ludzi od przerabiania, a tak mam czarno na białym, jeszcze raz dzięki szczególnie dla draco

14. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jeszcze mam pytanie ponieważ negocjuję konsolę, co znaczy start konsoli do 5 cyklów, czym jest cykl? i czy to normalna odpowiedź, pł. gł trinity?

15. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    1 cykl = 5 sekund. Przy rgh cykl to czas między kolejnymi restartami chipa. Odpowiedź poprawna, aczkolwiek czas w sekundach jest bardziej zrozumiały dla osób nieobeznanych w temacie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  16. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    @kamil0711 moim zdaniem najlepiej będzie kupić konsole od kogoś z forum np. od mojego poprzednika czyli DEXTERA, za 750 zł kupisz nową konsole slim 4gb z rgh + za 200 zł możesz dokupić na allegro dysk 250 gb i będzie na pewno taniej i będziesz miał 100% pewności że konsola działa :)

17. kamil0711

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja śledziłem ogłoszenia na forum i nic ciekawego nie było za rozsądną cenę, dextera ogłoszenie to jasper, a ja chcę młodszą konsolę slim, wiadomo elementy elektroniczne też mają swoją żywotność, po za tym slim są cichsze i mniej kabli do kinecta

kupiłem tą http://allegro.pl/show_item.php?item=3150751260 + kinecta, koleś w mailu pisał, że do 5 cykli i jest sprawna 100%

18. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
  19. kamil0711

Polubienia:
    0