1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka kupic nagrywarke z ihasem??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szoch, Wrzesień 16, 2012.

1. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Widze ze coraz czescie wychodza gry z zabezpieczeniami CIV i zakupienie nagrywaki ihas jest tu niezbedne by moc normalnie grac z dysku. Nie znam sie za bardzo na tym wszystkim, wiec mam pytanie jaka wybrac nagrywarke z ihasem tak do 100zl nie wiem czy musi byc jakis specjalny model czy cos innego. Od razu mam tez drugie pytanie juz tak przy okazji. Jak potem trzeba nagrywac te gry nagrywarka ihas?? Trzeba cos tam ustawiac czy normalnie??

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Nagrywarka ihas 124 z rewizja b. Inna rewizja odpada. Potem zflashowac nagrywarke.
    Co do nagrywania gier i flasha nagrywarki- wszystko jest na forum.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    to od razu zadam jeszcze jedno pytanie. Jesli taka nagrywarka mozemy nagrywac kopie 1:1 to czy moge bezpiecznie grac w sieci bez obawy przed banem??

5. pinox

pinox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    G-dz
    Prędzej czy później ale dostaniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum