1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką ładowarkę do pada wybrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Robert123456, Luty 22, 2013.

1. Robert123456

Robert123456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam do wydania na to około 50zł. Akumulator microsoftu już się zużył więc grałem tylko z podłączoną ładowarką. Ostatnio przez zawijanie kabla ładowarki wokół pada, doszło do ułamania kabelka na początku ładowarki. Widać, że druty nie stykają i są naderwane więc nie zrobię już z tym nic. Był to kabelek za 15zł z allegro więc nie jest to jakaś wielka strata.
    Szukałem jakiś zestawów z akumulatorem ,ale oryginalne są za drogie bo kosztują około 70-80 zł za co można już dostać bezprzewodowego pada. Tak więc przeszukałem allegro i różne sklepy i natknąłem się na zestaw speedlink pulse power kit:
    Speedlink Pulse Power Kit Xbox 360 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
    z tego co widzę to wielkim plusem jest długość kabelka, który wynosi około 3m. Bardziej martwi mnie akumulator ,bo ma pojemność 1000mAh ,a na allegro widziałem od 2000 do nawet 4800mAh. Czy rzeczywiście trzyma tak długo jak zapewnia opis?
    Tutaj również różne zestawy z allegro:
    AKUMULATOR i KABEL doładowania gamepada XBOX 360 (3047212854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    BATERIA AKUMULATOR DO PADA XBOX 360 XBOX360 Krakow (3004513272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiem ,że jest możliwość użycia baterii AA akumulatorów, ale musiałbym kupić klapkę do baterii do pada co wyjdzie około 20zł z przesyłką + ponad 50zł z wysyłką za akumulatory + ładowarka za około 100zł. Przewyższa to mój budżet ,a nie gram aż tak często żeby wydać tyle pieniędzy.
    Oczekuje od ładowarki żeby była dosyć trwała oraz ,żeby akumulator nie rozładowywał się z byt szybko i przetrzymał z 2 lata.
    Proszę o propozycje i rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. strejcik

strejcik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałcz
  4. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    Ja tam polecam akumulatorek zwykły, nawet biały - na allego koszt z wysyłką to jakies 15-20 zł. Sam mam takie 2 i nie narzekam. Ładuję się przez usb je itp.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dogadaj się tutaj z ludźmi w sprawie koszyczka, jak ładnie poprosisz to może ktoś Ci sprzeda za 5 - 10,-.
    kup normalną ładowarkę z 4 akumulatorami - te przydadzą Ci się nie tylko do pada a także do pilota, aparatu itd.
    zamkniesz się w ok. 60,- ze wszystkim ale będziesz mieć Święty spokój.
    BTW tego sprzętu nie poleciłbym największemu wrogowi, zapłaciłem co prawda ~20,- ale efekt jest beznadziejny.
    bateria trzyma MOŻE 2 dni i wygodne jest to o tyle, że jak już rozładuję wszystkie akumulatorki a potrzebuję na szybko zmienić to podpinam się tym do konsoli i jadę na kablu.
    szajs i nie polecam
    chodzi mi konkretnie o ten model:
    BATERIA AKUMULATOR DO PADA XBOX 360 XBOX360 Krakow (3004513272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

6. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @Zonk. Tak, dokładnie to samo mam. Ja tam nie narzekam. To że bateria trzyma max 2 dni to jest może minus.. Ale gdy podłączymy do tego taką przedłużkę USB to naprawdę długi kabel jest i można grać bez potrzeby odłączania itp. Może i Shit - Ale tani. Jak komuś zależy na kasie i czasie to można to wykorzystać ;)

7. Robert123456

Robert123456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok. Dzieki za rady. Zakupiłem zestaw Speedlink Power Pulse i jak narazie sprawuje się dobrze, zobaczymy jak będzie po paru miesiącach.

Wczytywanie...

Poleć forum