1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką ładowarke i baterie kupić?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez aerO^, Wrzesień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie znalazłem takiego tematu , a jestem ciekawe , bo niestety zawiodłem się i nie doczytałem , że pady od xboxa są na baterie i tutaj moje pytanie jaką ładowarke i baterie byście mi polecili , jaką moc mają mieć baterie , żeby pasowały do padów od X360 i Wii , wskażcie dokładnie nazwy albo dajcie linki bo nie mam zamiaru latać po baterie co 3-4 dni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    po pierwsze to nie moc kolego tylko pojemność.
    Ja mam Infinity Pentagrama i jestem zadowolony

4. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    2500mah ew. coś poniżej a ładowarka najważniejsze to markowa durcell energizer GP im więcej dasz tym więcej funkcji i szybciej ładuje, jednocześnie bardziej niszcząc akumulatorki

5. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
  6. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok pojemność :D A czemu mniejsze widziałem duże większe niż 2500 , szybciej się niszczą/wyładowują czy co ? Wytłumaczy mi ktoś? To te baterie do 2500 to wreszcie energizery czy pentagramy ? Czytałem , że z pentagramów moc wolniej ucieka , a z energizerów szybciej to prawda ? Wasze opinie? Bo szczerze mówiąc na 2 padzie gram rzadko tylko czasem z kolegami , a na pierwszym padzie to non stop , więc w nim musi być mocny.
    Co sądzicie o tym np.
    http://allegro.pl/item742401731_ladowarka_gp_travel_pb03_4_x_aa_2500_okazja.html
    Lub o tym:
    http://allegro.pl/item742164053_ladowarka_mw_8168_gs_4_x_r6_aa_energizer_2450.html
    Baterie raczej wezmę energizery , ale nad ładowarką się zastanawiam , tylko przy tej drugiej pisze 5.5 godziny to długo , ale chyba chodzi o 4 baterie , bo dla 2 jest normalnie do 2-3 godzin jak sądzicie , tak do 50-80 zł z bateriami najlepiej , bo są za 140-199 , ale nie mam kasy i nie chcę dawać aż tyle za ładowarki.

7. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    baterie Sony Eneloop (nie rozładowują się w czasie gdy nie są uzywane) + ładowarka bc-700.
    Im szybciej ładujesz aku tym szybciej będziesz mogł je wyrzucić...
    EDIT:
    Tak - Sanyo nie Sony - mój błąd

8. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No nie przesadzajmy akumulatorki są tanie , pisze na nich , że wytrzymują 1000 ładowań to nawet jeżeli wytrzymają połowę czyli 500 to i tak bardzo dużo i wystarczą na baardzo długo , tylko ta BC-700 widziałem , że jest droga z bateriami 4 na aukcji jest za 140 zł
    ładowarka energizer na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
    Na prawdę warto dawać aż 140 zł niż za taką słabszą za 50 zł z bateriami ?? Wiadomo to jest inwestycja na długo.
    PS. Czy nie są to przypadkiem SANYO ENLOOP , a nie Sony ENLOOP , bo z tego co się orientuję to Sony w ogóle nie robi baterii albo są bardzo mało znane.

9. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
  10. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    Ja mam akumulatorki GP 2500 i ładowarkę Enegrizer za 35zł już ponad rok i wszystko ok.

11. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    aerO^ szukaj dokładniej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum