1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką mam przeróbkę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez valving, Listopad 12, 2012.

1. valving

valving Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie,
    Pamiętam że chyba kiedyś tutaj czytałem jak sprawdzić obecną przeróbkę, jednak nie potrafię tego znaleźć. Mam taki problem że nie pamiętam już czy mam lt2.0 czy lt 3.0, już długi czas nie miałem czasu nawet na 5 min odpalić x360. Teraz chcę ściągnąć sobie Assassins Creed III tylko nie wiem czy ściągać pod lt 2.0 czy lt 3.0.

Gdy włączam ustawienia konsoli i najeżdżam na "Dane systemowe" pisze Interfejs główny 2.0.13599.0

chodzą mi gry typu:

Ninja blade 3
    PES 2012
    Supermacy MMA
    Tekken 6
    GTA 4
    Far Cry 2

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum