1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaką mam przeróbkę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Waldekpolkowice, Listopad 23, 2012.

1. Waldekpolkowice

Waldekpolkowice Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema powiecie mi jaką mam przeróbkę? Przerabiałem na początku grudnia 2011 czyli jakiś rok temu i chce se grać w medal of honor ale nie wiem czy zadziała. Te gry co mam to wszystkie działają oprócz nfs HP. Wiem że na podstawie tego dochodzicie jaką mam przeróbkę i był takie tematy ale z nich nic nie rozumiem. Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jak przed 25 grudnia 2011 to masz LT+2.0

Wczytywanie...

Poleć forum