1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka nagrywarka do wypalania gier xbox 360?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez masiusgn, Maj 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam no jak widać to mój drugi temat proszę nie banować wiem że było już bardzo dużo takich postów ale nie mogę znaleźć nic konkretnego dlatego tu prośba!! Jaka nagrywarka do wypalania gier oprócz pionner bo gdzie nie patrzyłem tylko ona Może być to firma lg lub inna ale nie pionner i taka nagrywarka do 120 zł podam stronę na której jest to sklep koło mnie i właśnie tylko stamtąd proszę o pomoc !!! Sklep Komputerowy ALSEN - komputery, notebooki, laptopy, monitory, drukarki, telefony. Komputery i sprzęt komputerowy HP, ASUS, TOSHIBA, LG, SAMSUNG, ACER i wiele innych. Najlepszy sklep komputerowy w sieci KTORĄ POLECACIE TAK DO 120zł??????

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  4. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezeli nie chcesz miec problemow i miec nagrywarke na dluzszy okres to bierz Pioneer ;)
    116 albo 216d

5. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mówiłem wam że proszę o nagrywarke do wyboru z strony którą podałem i nie marki pionner chyba umiecie czytać za przeproszeniem proszę o pomoc w wyborze na pewno większość uzytkowników coś o tym wie ja wiem tyle ze ma byc to nagrywarka ktora obslugujei nagrywa plyty dvd+r DL tyle wiem ale prosze o pomoc w wyborze na stronie ktora podalem!!!!

6. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to co samsung ?? probowal juz ktos ??? w sklepie mi moze cos doradza:p mowisz ze lg nie to doradzie cos moze jednak kto ma lg?? mioech mapisze jak sie sprawuje albo kto mial:D:p bo jutro z rana ide kupć i potrzebuje tutaj jakies odpowiedzi i to jak najszybciej :D:D

8. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam LG 4 letniego i chodzi idealnie nigdy żadnych błędow nie wiem dok. jaki model nagrywa DVD DL ale nie maluje (lightscribe) i wszystko ok polecam predkościa 2.4 nagrywalem około 10 plyt 40 minut 1.

9. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wszystkie nagrywarki ci dobrze plyte nagrają tu bardziej wazne sa programy do nagrywania i sterowniki. a za 120 to bez problemu.....:):):)

10. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kumpel ma LG i....... pozostawie to bez komentarza ;). Jak juz nie chcesz pionka to tylko samsung

11. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    spoko to kupie lg tak sie wlasnie zastanawialem dzieki za odpowiedz ktos normany w koncu dzieki i narazie POZDRAWIAM:D:p

12. masiusgn

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  13. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jesli pomoglem ci co do nagrywarki to daj DZIĘKUJE

14. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Ech "normany" to sie naucz pisać :) z składem i ładem bo Ci bełkot jakiś wyszedł.No i napisz czemu niechcesz Pionka?

15. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zamykam. Zacznij szukać masiusgn >> http://x360iso.org/iso/7153-nagrywarka-jaka-kupic.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum