1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaka nagrywarka do wypalania w laptopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djblok, Maj 5, 2011.

1. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    mam zamiar zmienić nagrywarkę w moim lapku,Asus F3SC obecna nagrywarka to Matshita, mógł by mi ktoś doradzić jaką najlepiej kupić żeby wypalała dobrze płyty dvd+dl,

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nagrywarki w laptopach nie sa najlepszej jakosci ale najlepiej kup pioneer, ewentualnie sony optiarc, lg, nec

4. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    żadna firma nie daje ci gwarancji w laptopach nagrywarki są bo są wypalisz parę płyt i laser nie daje rady (wiem co mowie bo na codzien sie tym zajmuje) moja rada jak juz chcesz do laptopa coś to kup sobie nagrywarkę przenośną usb kosztują tyle samo

5. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Znaczy co sprzedajesz nagrywarki czy jak bo nie nadarzam i rozumiem ze mowa o nagrywarkach 5.25, owszem sa lepsze ale wymagaja zasilania zew i nie sa mobilne ale jak ma leżeć to tak jest to lepszy wybor ale nadal to masówka, nie to co kiedys

6. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    a moze lepiej kupić nagrywarkę zewnętrzna?

7. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    NO to właśnie ci napisałem ze lepiej zrobisz jak kupisz nagrywarkę usb(zewnętrzna)

8. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Lepiej, oczywiscie jesli masz na mysli nagrywarke destopowa bo slimowe to nie ma sensu bo taka mozesz do lapka dac i z nagrywarek destopowych rowniez polecam pioneera maja bardzo dobra jakosc zapisu

9. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    dzieki panowie za podpowiedzi ,przenośna nagrywarka to strzał w 10 nawet nie pomyslałem o tym

Wczytywanie...

Poleć forum