1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka nagrywarka iHas pod lapka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez daniel.m5, Styczeń 16, 2015.

1. daniel.m5

daniel.m5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w związku z tym, że na lapku nagrywają mi się gierki bez problemu, ale tylko 1 na 3 płyty przechodzi bez problemu (w innych przypadkach wyskakuje komunikat o ściereczce, opcja z BurnerMAXem też działa tylko ze skutecznością ok. 20%), postanowiłem zainwestować w nagrywarkę iHas + przejściówka SATA -> USB. Tutaj pojawia się pytanie do Was, drodzy forumowicze, jaką nagrywarkę polecacie, powiedzmy do 200zł jak da radę (a widziałem takie na allegro), i czy taka opcja USB -> SATA pod lapka jest opcją skuteczną. Wspomnę tylko, że nie posiadam kompa stacjonarnego, stąd kombinacja z podłączeniem napędu do laptopa.

Z góry dzięki za pomoc.

Ostatnia edycja: Styczeń 16, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    B w tej cenie ciężko znaleść. Ja mam EUV za 45zł kupiona i nagrywa wszystko łącznie z weryfikacją.

4. daniel.m5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. keyser2

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kwestia ustawień, ale powinna.

6. daniel.m5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za info, pojawia się jeszcze jedno pytanie - jaka jest różnica, pomiędzy iHasem z rewizją B a iHasem w wersji EU ? Chcę mieć pewność co do skuteczności nagrywarki, a stare tematy zostały chyba usunięte (np. ten temat z poradnika dla świeżaków i kilka innych) stąd pytam o to w tym wątku. Wolałbym szczerze mówiąc wydać 200zł i mieć pewność, niż wyrzucić 60 zł na zwykłego iHasa EU i znów się denerwować marnowaniem płytek.

7. keyser2

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    D EU potrzebujesz BMP. Musisz go odpalać przed każdym nagraniem. Ihas B to "prawdziwa" nagrywarka do Xboxa. Jest pod nią Burner Max. Na EU czasem to loteria, analizujać forum jednym nagrywa drugim nie. B to pewność.

Wczytywanie...

Poleć forum