1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka nagrywarka liteon ihas124 b

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bigber, Listopad 26, 2013.

1. bigber

bigber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Liteon ihas124 b Napędy optyczne - Ceneo.pl

Patrzę na allegro cenny nagrywarek różnią kolosalnie od 65 - 200zł za sztukę a nie chciałbym zrobić jakiejś wtopy i kupić sprzętu który się nie nada wiec prosiłbym o podanie linku do konkretniej nagrywarki

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Było o tym już kilkadziesiąt razy zwróć uwagę na te ceny ( koniec produkcji 124B i cena kosmos szitowej nagrywarki ) bo około 200 kupisz z wgranym w napęd burner max a w kwocie do 100 tylko z zgodnością z programem Payload.

4. bigber

bigber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    THX za informację, ogólnie myślałem że nagrywarkę kupię do 100zł ale jednak się przeliczyłem bo ceny minimalne na ten okres to 160zł nie wiem czy nie lepiej będzie odkupić od kogoś kopie zapasowe bo znając moje możliwości to wątpię żebym nagrał z 20 gier. Jak by ktoś widział nagrywarkę albo kpie w rozsądnej cenie proszę pisać na PW

5. bigber

bigber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. dawidc6

dawidc6 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nysa
    Możesz kupić tą za 60zł ale będziesz musiał ją zmodyfikować :)

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaką masz pewność że to rev B?? żadną bo to zwykła i nie wgra w nią burnermaxa, będzie musiał używać payload tool.

8. bigber

bigber Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie w każdym sklepie pisze inaczej, jedni piszą rev.d =1mb inni rev.d=2mb dlatego się zastanawiam co wyróżnia tą nagrywarkę czy tylko pamięć czy coś jeszcze

Wczytywanie...

Poleć forum