1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka nagrywarka LT3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez henus1920, Wrzesień 29, 2013.

1. henus1920

henus1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Posiadam xbox-a 360 z przeróbką LT3, jak dotąd nagrywałem gry nagrywarką firmy Lg bez żadnych problemów, do czasu aż podczas gry w fife 14 wyskoczył błąd o autoryzacji dysku. Grzebiąc w necie dowiedziałem się że jest potrzebna specjalna nagrywarka ihas do nagrywania tego typu gier. Więc mogę prosić o podanie modelu nagrywarki którą bez problemowo będę mógł nagrywać gry na X pudełko.
    (Dodam że nagrywam na płytach maxell za pomocą imgburn)

Za wszelką pomoc z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czytaj forum.

http://xboxforum.pl/co-kupic-135/nagrywarka-ihas-177246/#post1281805

Wczytywanie...

Poleć forum