1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaka nagrywarka zewnetrzna lub wewnetrzna do nagrywania płyt (laptop)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gerrard845, Listopad 14, 2011.

1. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.Mam problem ponieważ w moim laptopie padł laser w napędzie i nie moge nagrywać płyt z grami do xboxa. Jaką polecacie nagrywarke zewnątrzną lub wewnętrzną? czy do nagrywania gier na LT 2.0 jest potrzebny jakis konkretny model czy obojętnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Co do do lapka to możesz kupić LITE-ON'a BURNER MAX i kupić do tego adapter sata w tedy bez żadnych problemów nagrasz XGD3 na laptopie

4. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ode mnie możesz kupić już sflashowaną nagrywarę kiteon 124B. Gwarancja komputronik rok czy tam dwa lata. Ja tego nie używam już mam x360dock i w głębokim poważaniu nagrywanie płyt czy tam inne firmware'y.

5. ore

ore Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  7. Marcinktk

Marcinktk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widziałem ostatnio zewnętrzną nagrywarkę Maxell: Nagrywarka MAXELL Slim zewnętrzna USB | Komputery | Podzespoły komputerowe | Napędy optyczne | DELFIN - Internetowy i stacjonarny sklep komputerowy w tej samej cenie w Auchan. Co o tym myślicie? Tak jak koledze chodzi mi o wypalanie płyt na Xboxa 360 4G, bo też mam problemy z wypalaniem DVD - DL:/ Nadaje się ta nagrywarka?

Wczytywanie...

Poleć forum